Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek jól döntöttem?

Szerintetek jól döntöttem?

Figyelt kérdés

Az a helyzet,hogy igen nehéz helyzetben vagyok...

Alig van nadrágom (2-3 db),meg alsóm (3 db),és a szüleim felvettek hitelt házra is meg kocsira is...rám alig marad pénzük (csak kaja)

a barátnőmnek feltűnt,hogy már régóta ugyanazt a nadrágot,hordom (kb 5hét),mondtam neki,hogy akkor az alsóról már ne is beszéljünk...

Ő viszont,mivel majdnem ugyanolyan testalkatúak vagyunk..felajánlotta nekem,hogy a pénzszűkös időmben( még kb 1,5 év)amíg együtt vagyunk hordhatom én az ő nadrágjait...meg ad kölcsön 6 db általam választott bugyit.

Elfogadtam az ajánlatát,bár eléggé szégyenlem magam

(bár a nadrágjai elég jól állnak rajtam,kérdezték is az osz.társaim,hogy hol vettem ilyen jó nadrágokat;a 3 tangát,a 2 franciabugyit,meg az 1 telifenekűbugyit meg ki lehet bírni még 1,5 évig)


16F


2011. ápr. 25. 20:58
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
fake
2011. ápr. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
Nekem például barátom nagyon vékony és az én gatyáim rámennek simán (csak kb1 fejjel magasabb), szall nem bíztos, hogy annyira feltünő a női gatya. 5db telibugyim nekem sincs. 1se, nem, hogy 5, csak tangáim vannak. Ha kamu akkor grat. Ha nem kamu akk a gatya annyira nem gáz, de a tanga nagyon!
2011. ápr. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Miért nem kérsz kölcsön valamelyik haverodtól gatyát?:)) Ne mondjad már nekem, hogy nincs egy olyan pajtásod sem, aki ne tudna neked segíteni.
2011. ápr. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nekem sincs 5 telibugyim, pedig lány vagyok. Az én osztálytársaim, évfolyamtársaim, ismerőseim is hordanak női nadrágokat, mert abból szerintük sokkal jobbak vannak. Többségük többnyire focista, és piszkálják is egymást ezekért, mégis ezt hordják. Ezektől függetlenül szerintem is kamu.
2011. ápr. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!