Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ciki hogy nem sminkelek? 15L

Ciki hogy nem sminkelek? 15L

Figyelt kérdés

Szoktak lenni itt sminkes kérdések, és láttam már nemegyszer hogy "Ne legyen túl vad, de egy kis alapozó meg szájfény nem túlzás/nem árt" Na én ezeket sem használok...Egyrészt suli előtt se időm se kedvem, plusz minek? (ez a személyes álláspontom)

Tudom, cska azért ne, mert mások sminkelnek, meg mert 10évmulva ráncos lenne a bőröm...De őszíntén. Gáz? Mert kb 2x sminkeltem ki magam az elmúlt 2 évben, a ballagásomon, meg banketten. (Ballagáson csak kihúztam enyhén aszemem, banketten meg szempillaspirál)

Eddig nem zavart, de múltkor beszólt egy osztálytársam (vagyis mostmár csak volt) mikor arról beszéltek ki hogy jön ballagásra, rámnézett és annyit mondott "te csak hajatmosol és eljössz ugye?" miközben mindenkinél elmondta hogy hogy sminkel, manikűr, haj stb...Elég furcsán esett mert eddig nemzavart senkit...

Van egy elég régóta tartó kapcsolatom, és nemszeretném hogyha a barátomat esetleg a haverjai megszólnák miattam hogy "Jé, neked nem sminkel a csajod?" vagy valami...:/

Kérlek kort is írjatok!


2011. jún. 18. 18:41
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

ugyan én rendszeresen sminkelem magam, de vannak barátnőim, akik nagy néha vagy egyáltalán nem. mégsem nézem le őket emiatt vagy ilyesmi. ez mindenkinek a személyes döntése, sok más, külsővel kapcsolatos kérdéssel együtt, pl.: hajfestés-hossz, ruhastílus, stb. ha nem akarsz sminkelni, ne tedd és kész!=)a normális emberek nem fognak beszólni neked emiatt, ne félj, meg különben is, mi köze az osztálytársadnak ahhoz, sminkelsz-e vagy sem?

a pasiknak meg, főleg ha csak ismerősök/haverok, hidd el, fel sem tűnik, ki vagy-e sminkelve vagy sem, és nem zavarja őket, ha nem sminkeled magad.

2011. jún. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:

Szerintem nem baj. És a fiúkat nem is érdekli, hogy a csajukon van-e smink, vagy nincsen. :)

Én mondjuk szoktam használni... de nem túlzottan erősen. Minek azt? :D

2011. jún. 19. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Én mindjárt 16 leszek, de nem szokatm sminkelni magam. Épp most gondoltam rá, h azért jó lenne már elkezdeni... Vettem is szempillaspirált, és egy szemceruzát. Szerintem egyáltalán nem baj, ha nem sminkeled magad, ha mondjuk buliba mész, meg ilyenek, akkor egy kis szolid smink jöhet... De én egyszer bealapozóztam és púdereztem az arcom, de nem bírtam ahogy felkentem, és lemostam. Olyan volt, mintha maszk lenne rajtam! Nagyon rossz volt. Így aztán nem fogok magamra alapozót, meg ilyeneket kenni, mert eltömítk a pórusaim, max szemcerka, meg spirál.
2011. jún. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Bárcsak a helyedben lennék. Nálam az a helyyzet, hogy kisebbségi komplexusom miatt nem durván, de azért látványosan sminkelem magam. Tudom, hogy ez nem túl jó, de én csak így érzem jól magam. :/
2011. jún. 21. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
ja, és 15L
2011. jún. 21. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
és az alapozó, az tényleg szörnyű érzés, aki nem szokott hozzá. én amikor reggel felkenem érzem, hogy nem kap levegőt a bőröm és este a lemosáskor meg nagyon jó érzés, de nem tudok megválni tőle, mert utálom a szeplőimet :/ (előző)
2011. jún. 21. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Előző lánynak:


Szerintem a szeplők tök bájosak.

Ne alapozózz olyan fiatalon, két barátnőmnek huszonéves korára teljesen tönkrement tőle a bőre.

2011. jún. 22. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!