Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ciki hogy nem sminkelek? 15L

Ciki hogy nem sminkelek? 15L

Figyelt kérdés

Szoktak lenni itt sminkes kérdések, és láttam már nemegyszer hogy "Ne legyen túl vad, de egy kis alapozó meg szájfény nem túlzás/nem árt" Na én ezeket sem használok...Egyrészt suli előtt se időm se kedvem, plusz minek? (ez a személyes álláspontom)

Tudom, cska azért ne, mert mások sminkelnek, meg mert 10évmulva ráncos lenne a bőröm...De őszíntén. Gáz? Mert kb 2x sminkeltem ki magam az elmúlt 2 évben, a ballagásomon, meg banketten. (Ballagáson csak kihúztam enyhén aszemem, banketten meg szempillaspirál)

Eddig nem zavart, de múltkor beszólt egy osztálytársam (vagyis mostmár csak volt) mikor arról beszéltek ki hogy jön ballagásra, rámnézett és annyit mondott "te csak hajatmosol és eljössz ugye?" miközben mindenkinél elmondta hogy hogy sminkel, manikűr, haj stb...Elég furcsán esett mert eddig nemzavart senkit...

Van egy elég régóta tartó kapcsolatom, és nemszeretném hogyha a barátomat esetleg a haverjai megszólnák miattam hogy "Jé, neked nem sminkel a csajod?" vagy valami...:/

Kérlek kort is írjatok!


2011. jún. 18. 18:41
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Ja igen, a körmöm sem festem, zongoráztam plusz családi okok miatt elég stresszes vagyok így rágom is :/ (tudom le kell szokjak, és most ezen vagyok, de a zongorázás miatt amúgy sem lehetett volna hosszú körmöm)
2011. jún. 18. 18:44
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem gáz.

17F

2011. jún. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Én 14 vagyok, de nekem meg sem fordulna a fejemben, hogy sminkeljem magam. Semmit nem használok én sem. Eleve nem vagyok oda a csajos dolgokért, a divatért, sminkekért, ruhákért. Lakkozni sem lakkozom a körmöm, eddig talán egyszer volt lakkozva, de azóta sem. De engem egyáltalán nem is zavarna ha valaki beszólna azért, mert semmiféle kence-ficét nem használok, nem másoknak akarok megfelelni, hanem, magamnak.

És csak azért, mert szeretem a természetes dolgokat.

A barátod meg biztos azért van veled, mert szeret, és smink nélkül szeret, ha már régebb óta együtt vagytok, nem hiszem, hogy zavarná.

(bocsi, hogy ilyen hosszú lett)

14/L

2011. jún. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Én egyetem másodikig nem sminkeltem. szintén szólva nem is tudtam... anya sem sminkelt, meg 13 éves koromban meghalt, így meg sem tudtam volna kérdezni. :(

Nagynéném sem sminkelőős fajta, de barátnőm adta a tanácsokat, meg van, h őt kérem meg, sminkelje ki a szemem, mert ő merészebben bánik a szemcerkával. :)

2011. jún. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem jól teszed, csak elcseszné a bőröd és öregít.


Én sem sminkeltem magamat egészen 20 éves koromig. Most is általában keveset használok.

Minden alkalommal elkérik a személyim, ha pl. alkoholtartalmú italt vásárolok.


30/N

2011. jún. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

22L vagyok amúgy - az egyetemes. :)

Most is max. korrektor, mert karikás a szemem - anyai örökség, meg ha olyan kedvem van, kihúzom a szemem alul-fölül (éppenhogy), amit a következő félórában sikeresen le s dörzsölök, mert elfelejtem.

Na, ezért sem szeretem. Buliban kész rémálom, főleg, ha ég, mert megdörzsölöm, és mozdulat közben...: "B@ssza meg, elfelejtettem...!" :)

2011. jún. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Semmi ciki nincs benne, őszintén, szerintem sokkal cikibb hogy tizenéves lányok ettől akarnak többnek tűnni.
2011. jún. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Szerintem azt csináld amit akarsz és ne foglalkozz másokkal, ne adj más véleményére úgy sem tudsz megfelelni mindenkinek én 19 éves vagyok és szinte mindennap sminkelem magam imádok barbie babásan kinézni, de nekem ez az életem, amikor " kicsi " voltam 13-16 eszem ágában sem volt hogy sminkeljem magam , ez most így jött, hogy mindig a középpontban legyek, de am. már kezdek leszokni róla, mert úgy vagyok vele aki szép az természetesen is az!!!!!!Műkörmös vagyok, úgyhogy nálam a körmöm alap :D de ha nincs másnak az se baj, én úgy vagyok vele ha látom, hogy szép ápolt, már az is gyönyörű, esetleg egy kis francia elfér rajta... az még szolid is , és zongorázni is tudsz tőle! De mások miatt ne akarj meg változni, aki meg beoltott a ballagás előtti -ki -mibe -hogy jön dologba annak meg csak annyit mondtam volna, te nem tudsz újat mutatni, de én még igen!!! Nekem volt ilyen osztálytársam aki csak ballagásra sminkelte ki magát de akkor rá se ismertem, gyönyörű volt, és egyből ő lett a középpontba XD de mondjuk ő csak akkor sminkeli magát, ha valamilyen esemény van , ami helyén is van így :)
2011. jún. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
szerintem ne aggódj emiatt..ha beszólnának a pasid haverjai , h nem sminkeled magad..akkor is inkább arról lenne szó, hoyg irigykednek, és nagyot néznek, hogy úriisten, egy csaj az 1000000 közül, aki nem sminkeli magát tele 3kiló vakolattal...szóval..egyátalán nem ciki.
2011. jún. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Christina A. válasza:

Háát, én még csak 13 vagyok, de sokkal szimpibbek a nem sminkesek, nálunk 6.-ban van aki már ki van sminkelve...

De minek is??,

2011. jún. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!