Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szolisok! Hogyan sminkelitek...

Szolisok! Hogyan sminkelitek magatok? Púder? Rúzs stb?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 21. 21:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi különbség nincs ha valaki szolizik vagy nem... Amíg nem szoliztam is ugyanígy sminkeltem magam. Mikor van néhány pattanásom akkor alapozó és púder, ha épp nincs egy se akkor nem használok semmit csak szemhéjtust és szempillaspirált.
2011. ápr. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én ilyenkor tavasszal járok el, és az idő alatt nem kezdek el másképp sminkelni:D:D


szemceruza, szempillaspirál, max korrektor itt-ott

2011. ápr. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én a bronzosítót ajánlanám, szép csillogást ad ! :)
2011. ápr. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem használok alapozót mert nincs mit elfedni vele,szép barna a bőröm.Szem ceruza ,szempilla spirál,szájfény ennyi.
2011. ápr. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én csak szempillaspirál :) szép pattanás nélküli egészséges barna az arcbőröm,nem fedem le semmivel :)
2011. ápr. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!