Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan törlik a feneküket...

Hogyan törlik a feneküket azok a lányok, akiknek nagy hegyes műkörmük van?

Figyelt kérdés

Ilyenre gondolok pl.: [link]


Félreértés ne essék, hogy elítélem azokat akiknek ilyen körmük van, korábban én is meghagytam nagyobb, de az nem ekkora volt és kerek volt. Nagyon sokszor látom buszokon a lányoknak, hogy a képhez hasonló méretű egy HEGYES körmük van. De hogyan törlik ki a feneküket??? Bennem sokszor felmerült ez a kérdés.


2011. márc. 31. 20:39
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
Nekem nem ér hozzá a körmöm:D...
2011. márc. 31. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
100%

Már nem azért, de nekem igenis gondot okoz a műkörmöm a popsitörlésnél :S Persze nekem nincsenek ilyen hosszú hegyes körmeim, de mikor a szolid, fél milis kocka körmöm lenő, és wc-re megyek, olyan érzés kitörlésnél, mintha le akarnának törni hátrafelé, ugyanis nekifeszül a papírnak, mert már olyan hosszúak, hogy előbb vannak, mint az ujjaim, akkor is, ha az egész ujjamat ráfektetem a papírra....na jó ezt nem tudom elmagyarázni, de a lényeg, hogy én a fél centinél hosszabbat pont emiatt nem bírom.

Viszont a tampon halálegyszerű dolog még lenőtt körmökkel is :D egyszerűen csak be kell fektetni a köröm alsó, domború részébe, és akkor az ujjbegyedet éri a nyomás, a körömnek semmi baja nem lesz :D

2011. márc. 31. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
100%
Vagyis na! a homorú részébe, ami elöl nézetben domború...wááá! Este van :D
2011. márc. 31. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ennél jóval kisebb de hegyes körmeim voltak. Először én is a hagyományos módon próbáltam meg "kitörölni" akkor nekem fájt mert feszítette, a papír hálistennek nem szakadt ki:D Azután úgy töröltem ki hogy behajlítottam az ujjam és úgy.. Áhh nem tudomm leírni.. Tehát simán mintha normálisan kitörölném az ujjvégeimmel de behajlítottam :D Remélem érted:D
2011. márc. 31. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 A kérdező kommentje:

Hát törlésnél nem nyúlok bele a végbélnyílásba, de az alapos törléshez oda kell azért nyomni, vagy ti nem így gondoljátok? Nem kaparom én az ujjam végével, de amikor már a vége felé húzom a papírt akkor a körmöm közelít a lenti részhez, és ugye ez ilyen nagy körömnek van egy íve is, meg a hossza miatt is hozzáérhet az intim részekhez. Legalábbis én így képzelem el.

De ha tudtok vele törölni, én elhiszem, megnyugodtam :P

2011. márc. 31. 22:30
 26/32 A kérdező kommentje:
Ja amúgy ez Vanilia Hime-nek és szamócának volt válasz :)
2011. márc. 31. 22:34
 27/32 szamóca. ***** válasza:
"tetszik tudni illik kicsit a lukba is benyúlni, és egy ilyen körömmel..." erre írtam, nem rád.
2011. márc. 31. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
100%

Szóval akinek nincs ilyen körme, az már lúzer, vagy mi? :O

Ha ti stiletto körömmel érzitek jól magatokat, akkor ok. Semmi beleszólásom. De azért kíváncsi lennék, hogy a tampont hogy tolod fel magadnak... A körmöd hegyével tolod fel?

2011. ápr. 1. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
Az előbb írtam le, hogy a köröm hátsó, homorú részébe fektetik a tampont, és így a körömnél lévő ujjhegyével tolja fel, nem a körömmel.
2011. ápr. 1. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
70%
én maradéktalanul kitöröltem vele a fenekem, feldugtam a tampont, masztiztam vele, kukoricát szedtem össze (ugy értem szárastól téptem ki és miegymás...) kapáltam, gyomláltam, takaritottam és minden más megszokott tevékenységet megcsináltam vele:) ugyanúgy mint most mikor nincs mükörmöm:):):)
2011. ápr. 1. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!