Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan törlik a feneküket...

Hogyan törlik a feneküket azok a lányok, akiknek nagy hegyes műkörmük van?

Figyelt kérdés

Ilyenre gondolok pl.: [link]


Félreértés ne essék, hogy elítélem azokat akiknek ilyen körmük van, korábban én is meghagytam nagyobb, de az nem ekkora volt és kerek volt. Nagyon sokszor látom buszokon a lányoknak, hogy a képhez hasonló méretű egy HEGYES körmük van. De hogyan törlik ki a feneküket??? Bennem sokszor felmerült ez a kérdés.


2011. márc. 31. 20:39
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
honnan tudod hogy torlik a fenekuket?
2011. márc. 31. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
Bevallom már bennem is felmerült ez a kérdés! Kíváncsi vagyok valaki elmondja e majd nekünk.
2011. márc. 31. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim válasza:
Eez egy jó kérdés.Valószínűleg befeszítik a kezüket és megpróbálják távol tartani a hátsójuktól.
2011. márc. 31. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 szamóca. ***** válasza:

egyszer volt ilyenem mikor unatkoztam nyáron s csináltam:DD

feneket lehet vele törölni simán, azzal nincs gond.

tampont nem lehet felhelyezni vele. legalábbis én azt nem mertem megkockáztatni, addigra leszedtem:D

2011. márc. 31. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
Nekem ilyen körmöm van és nem akadályoz semmiben..:)
2011. márc. 31. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
65%

a legalapvetőbb biológiai funkciók ellátására sem alkalmas a (mű)karom - dologzni mégúgyse

és bűn ronda is, állatibb az állatinál

2011. márc. 31. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
45%
Az érdekes,mert mindent megtudok benne csinálni és még senki nem mondta,hogy ronda:)...
2011. márc. 31. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
24%
Gondolom nem akartak kötekedni, inkább a hátad mögött röhögcsélnek rajta :D
2011. márc. 31. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
23%
Biztos xD...Te nagyon elvagy tévedve....Valami lúzer vagy,igaz?:D
2011. márc. 31. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
Bocsánat, de nem tudom elhinni, hogy maradéktalanul ki lehet vele törölni a feneket. Aki azt mondja, hogy igen, az nem törli ki rendesen. tetszik tudni illik kicsit a lukba is benyúlni, és egy ilyen körömmel... Ha csak nem kapargásszák ki...
2011. márc. 31. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!