Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A lányok a feneküket hogy...

A lányok a feneküket hogy szörtelenitik? Az gáz ha a lány feneke szörös?

Figyelt kérdés
2009. máj. 7. 17:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Gyantával.
2009. máj. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
87%

szerintem nem gáz, hanem természetes.

Főleg ha valaki olyan mint én, allergiás vagyok szinte minden szőrtelenítőre.( persze attól szörtelenítek csak elég kellemetlen amikor viszket és piros:S)

Monjuk lehet intim gyanta, borotva.

2009. máj. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
gyanta, tálán valamennyire még az epilátor is jó, de a borotva semmi kép.sajnos a fiúknál nem gáz ha szőrős valahol, a lányokkal ellentétben.Szerintem ha nem szőrős annyira akkor maradhat.A szőke kis pelyhek nem feltűnők annyira.de akár hogy is döntesz,akkor csak annyira szőrtelenítsd le, hogy ha bikiniben vagy bugyiban vagy akkor ne látszodjon
2009. máj. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az első kérdésre nem igazán tudom a választ, szőrtelenítő krém, vagy borotva....


Második kérdés, ha szőke pihékről van szó, az nem zavaró, de sötét szőr, szerintem gáz.

Nem akarok belemenni, de szex közben egy kutyapóznál engem lehangolna...

2009. máj. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!