Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan törlik a feneküket...

Hogyan törlik a feneküket azok a lányok, akiknek nagy hegyes műkörmük van?

Figyelt kérdés

Ilyenre gondolok pl.: [link]


Félreértés ne essék, hogy elítélem azokat akiknek ilyen körmük van, korábban én is meghagytam nagyobb, de az nem ekkora volt és kerek volt. Nagyon sokszor látom buszokon a lányoknak, hogy a képhez hasonló méretű egy HEGYES körmük van. De hogyan törlik ki a feneküket??? Bennem sokszor felmerült ez a kérdés.


2011. márc. 31. 20:39
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
Jézusom ....Akármit meglehet vele csinálni.
2011. márc. 31. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat, azt hittem majd letámadtok, hogy miket nem kérdezek.

WC-papír nem szakad ki? De amúgy nem hajlik a vége? mert hogy elég hosszú és a végét éri az erőhatás.

2011. márc. 31. 21:06
 13/32 anonim ***** válasza:
Nem.Még soha nem történt vele baleset és a papír sem szakad ki:DNincs semmi.Visszatérve egy előzőre,a tampont is feltudom rakni vele:D..
2011. márc. 31. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 szamóca. ***** válasza:

meg van határozva hogy mennyire lehet hosszú a krööm a körömágyhoz képest. pntos arányokat nem tudok mert nem tanultam, kb úgy biztonságos ha semmiképp sincs kétszer olyan hosszú a "fehér rész" mint a körömágy. olyan 1x akkora még lehet, és akkor nem veszélyes.

annál nagyobbat azthiszem normális műkörmös nem is csinál. képeket persze találhatsz rólu, emrt mint krömmodelleknek versenyeken és csak úgy csinál, de mindennapra azokat nem hordhatják mert veszélyes.

2011. márc. 31. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
Hehe, volt barátom is mindig ezt kérdezgette, majd elküldöm neki a kérdés linkjét. Nekem az jut eszembe, hogy pl. a barátja nem fél a kezébe adni a nemi szervét? Én félnék, ha férfi lennék:D
2011. márc. 31. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
Miért?Te a körmöddel vered?Az érdekfeszítő lehet:D
2011. márc. 31. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
Te nem markolsz rá a kukira? Mert akkor akaratlanul is hozzáér a körmöd:)
2011. márc. 31. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
73%
Ezt a kérdést sosem értem. Akiknek ez ugrik be, azok mit szoktam csinálni a vécén? Tíz ujjal kaparják ki a kakit a fenekükből? Nem tudom elképzelni, hogy an akadályozna, ha az ember nem az ujjával piszkálná ki a piszkálnivalót. Nekem hosszú körmöm van, és egyáltalán nem hátráltat, sem ebben, sem a tampon felhelyezésében, bár utóbbit ki kellett tapasztani:)
2011. márc. 31. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 szamóca. ***** válasza:

vanilia: látod, van akinek itt az a természetes hogy benyúl a lukba.

XD

2011. márc. 31. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
Végre normális válaszok:D.Köszi,h jöttél!
2011. márc. 31. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!