Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A makeuplaza.hu-ról hogyan...

A makeuplaza.hu-ról hogyan lehet rendelni? Még sosem rendeltem netről: )

Figyelt kérdés
Pl fizetni hogyan kell? mikor már kihozták, vagy előre, vagy hogyan?
2011. febr. 26. 15:59
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
jesszus:S köszi akkor kerülöm...:S
2011. márc. 1. 14:47
 12/16 anonim ***** válasza:
Én sem szoktam netről rendelni, de nagyon régóta akartam már Coastal Scents palettát, így a magyar Make Up Plazából mégiscsak rendeltem egyet, mert idáig csak jót hallottam a plázáról és gondoltam nem lehet gond. Így is lett, szuper a 88-as palettája. Tök egyszerű a rendelés. Regisztrálni kell, majd tedd bele a terméket a kosárba és a program visz téged magával, csak kövesd az utasításokat. Néhány lépés az egész. Én már a második palettát is megrendeltem tőlük. Már nagyon várom, hogy megnyisson a boltjuk is.
2011. márc. 14. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Én is csak ajánlani tudom a Make Up Plázát. Már többször rendeltem tőlük. Regisztrálj az oldalukon, tedd a kosárba a terméket és kövesd a további utasítást. Nagyon egyszerű, el sem lehet szúrni és bármikor javíthatsz, törölhetsz stb. Vagy ha úgy érzed segítség kell, írhatsz nekik, hívhatod őket. Nagyon korrektek és kedvesek. Egyszer én is rosszul adtam le a rendelést és kijavították.
2011. márc. 22. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
köszi az infot!:D
2011. márc. 22. 18:02
 15/16 anonim ***** válasza:
Csak jókat tudok én is mondani, csatlakozom a pozitív hozzászólókhoz. Tök egyszerű a rendelés, korrekt a csomagolás és a kiszolgálás. Így kell rendelni: regisztrálsz, kinézed a terméket, beteszed a kosárba, kitöltöd az űrlapot (rövid) és elküldöd a megrendelést. Ők 48 órán belül (bár én már 2x rendeltem és mindig azonnal vagy asszem 20 perc múlva az egyiknél) jön a visszaigazoló levelük minden fontos infóval. Ennyi. Tök jó!
2011. ápr. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Én is csak ajánlani tudom a MUP-ot. Maximálisan vevőorientáltak, de tényleg. Könnyű kezelni a webshopjukat is, ellentétben más oldalakkal. Náluk szerintem a legolcsóbb egyébként a szállítás is, ha vidéki vagy. Nagyon egyszerű a rendelés. Regisztrálni kell az oldalukon és utána betenni a kosárba a terméket, majd követni a gép utasításait. El sem lehet rontani. Csak ajánlani tudom a Make Up Plazat én is.
2011. dec. 31. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!