Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Rendelt már valaki a makeuplaz...

Rendelt már valaki a makeuplaza.hu-ról palettát (vagy akármit)? Megbízható?

Figyelt kérdés
2011. márc. 11. 12:18
 1/9 anonim ***** válasza:

Igen, megbizhatóó:)

Coastal Scents 88 Palettát rendeltem! Nagyon profi.

2011. márc. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
pont olyat szeretnék rendelni:DD köszi a választ!:))
2011. márc. 11. 16:11
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen, nagyon megbízható. Csak ajánlani tudom. Profi termékek tényleg és az online kiszolgálás is az. Ritkán látok ilyen jól megszerkesztett sminkes weboldalt Magyarországon, csomó információ van a termékekről. Már rendeltem tőlük 2x is. Egyszer Coastal palettákat, utána meg Barry M rúzsokat, amikor megjelent náluk. Nagyon jól be voltak csomagolva, számla meg minden. Szóval tényleg csak jókat tudok mondani. Az meg csak hab volt a tortán, hogy a termékek tényleg profik.
2011. márc. 14. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Igen, megbízható 100%

Jó cuccok, jó kiszolgálás, mindig elérhetőek.

Már többször rendeltem tőlük, mivel akárhogy számoltam ők a legolcsóbbak Európában szállítással együtt!

2011. márc. 22. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én a húsvéti akció alkalmával rendeltem tőlük. Minden rendben volt, gyönyörűek a termékek, amit vettem. Főleg a Barry M glosszák. Nekem még sosem volt ilyen jó szájfényem ilyen illattal. Tényleg organikus és tartós. A körömlakkjai pedig valóban szuperek. Én az új neon színekből vettem. Nem pattogzik és tartja a fényét, szóval nagyon meg vagyok elégedve. Ráadásul 1 nap alatt jött a postás a cuccokkal. Palettát jövő hónapban rendelek.
2011. ápr. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
már rendeltünk mi is, pont pár napja és 1 nap alatt kihozták nekünk is, nagyon tetszik a színek, minden... palettát rendeltünk:))
2011. ápr. 22. 20:59
 7/9 anonim ***** válasza:
Én is rendeltem tőlük barry m cuccokat és costal palettákat. Szuper az arcpír! Nekem eddig kryolan volt, de magasan veri, szebb, jobb olcsóbb. K*rva jók a barry pigmentek és az az új lakkozott hatású rúzsos ceruza csajok!
2011. ápr. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én most a karácsonyi akció során rendeltem tőlük. Csillagos ötös a kiszolgálásért, a gyorsaságér, a termékek minőségéért, csomagolásért szóval csak ajánlani tudom őket. Még nem találkoztam ilyen profi magyar sminkes weboldallal, pedig már rendeltem párszor külföldről is De itthonról csak tőlük szoktam. Megbízhatóak nagyon és iszonyú jó a vevőkommunikációjuk.
2011. dec. 31. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A legjobb webshop ahonnan vásároltam ezidáig. Gyors, pontos, megbízható, korrekt és kitűnőek a termékek is. Csak ajánlani tudom én is őket. Szerintem kiemelkedő a magyar webshopok között is a custom-juk.
2012. jún. 30. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!