Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A makeuplaza.hu-ról hogyan...

A makeuplaza.hu-ról hogyan lehet rendelni? Még sosem rendeltem netről: )

Figyelt kérdés
Pl fizetni hogyan kell? mikor már kihozták, vagy előre, vagy hogyan?
2011. febr. 26. 15:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Fizethetsz előre is, vagy utánvéttel, az oldalon pedig minden le van írva a rendelésről.:)
2011. febr. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Magyar Maja ***** válasza:
Szerintem sminkterméket semmiképpen nem szabad netről rendelni.. nekem az a tapasztalatom, hogy a smink az a dolog, amit mielőtt megveszed, mindenképp magadon kell kipróbálnod! én személy szerint az IL MAKIAGE-t ajánlanám neked, az ő termékeiket profi és nagyon kedves sminkesek segítségével ki is próbálhatod a Westendben az IL MAKIAGE pultnál!
2011. febr. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
és olyat hol lehet kapni? bocsi, nem vagyok pesti.:)
2011. febr. 27. 17:46
 4/16 A kérdező kommentje:
bocsi rosszul tettem fel a kérdést, már a smink cucc járt a fejemben....szóval hol van olyan bolt?:D
2011. febr. 27. 17:47
 5/16 A kérdező kommentje:
vagy annál a pultnál már vásárolni is lehet?
2011. febr. 27. 17:47
 6/16 anonim ***** válasza:
Meg vagyok elégedve velük, mert tök jók fent a képek és aki jártas a neten bármilyen fotót, infót össze tud szerezni a termékekről. Ráadásul vidéki vagyok, szóval inkább a webáruházból vásárolok, mint pestre utazzak. Többe van az utazás jóval, mint a webes szállítási költség. Nagyon egyszerű a makeup plázától a rendelés, csak kövesd azt a néhány lépést, nem lehet elcseszni, hidd el. Ráadásul bármikor törölheted, ha akarod levélben is telefonon is. Szóval semmi rizikó. Én már vagy 3x rendeltem tőlük. A lényeg, hogy regisztrálj az oldalon és már mehet is a vásárlás, a pár egyszerű lépéssel.
2011. febr. 28. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen, ez hasznos volt:D
2011. febr. 28. 13:50
 8/16 anonim ***** válasza:
NEHOGY sminkeltess az il makiage-nál!!!!! Én olyan herpeszt kaptam, hogy egy hétig csak a herpesztapasz tartotta össze a számat. a makeuplaza pedig TELJESEN megbízható
2011. febr. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
huh hát köszönöm szépen a válaszod:) a herpesz nem túl kellemes x(
2011. febr. 28. 18:06
 10/16 anonim ***** válasza:

hiába kérdeztem meg, hogy ferőtlenítve van-e az ecset, még én voltam a szemét, h hogy képzelek iyet...aztán a saját szememmel láttam, h a mellettem levő csajt azzal a rózsecsettel festik, amit előtte rajtam használtak, és mégcsak meg sem törölték...az első dolgom volt, hogy letöröltem a rúzsomat, de sajnos nem volt elég, másnapra kijött a herpesz.

Egyébként a Westendben és az andrássy úton lehet őket megtalálni, de ismétlem, kerüld el messzire. ha ennyire nem figyelnek a higiéniára, akkor a termékeik sem kellenek...másrészt...drágább, mint a MAC...és közel sem olyan jó a minősége...

2011. márc. 1. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!