Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mit tegyek ez ellen? Van...

Mit tegyek ez ellen? Van valami szer? Vagy elmúlik?

Figyelt kérdés
Már lassan 1 éve, hogy pattanásos az arcom! Már kipróbáltam minden arclemosót, de csak kicsit segített elhalványítani! Van valami olyan szer vagy valami amitől eltűnik? Mit csináljak ?
2011. jan. 1. 11:26
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
előző vagyok..bocsi a helyesírási hibákért :$ :D
2011. jan. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!
2011. jan. 1. 14:31
 13/14 anonim válasza:

Menj el egy bőr gyógyászhoz! Ő elküld majd vérvételre, és ha úgy látja, akkor ő is fel írhatja a fog. gátlót. Nekem rengetegszer mondták, hogy vigyázzak rá, persze én mindig nyomkodtam, hogy tisztuljon, de csak steril körülmények között! (lemostam, meg ilyen maszkot kentem rá.. stb) nem lett jobb. Arra nem sikerült rávennem magam, hogy elmenjek kozmetikushoz, de nem rég kénytelen voltam elmenni nődokihoz. Ennél a dokinál most voltam először, de azzal kezdte, hogy tartós a kapcsim? válaszoltam neki, kérdezte a tabit, hogy mennyire vagyok elzárkózva tőle? Mondtam, hogy nem nagyon, főleg, ha ő is ajánlja. És a következő reakciója ez volt: ajánlom az arca miatt is, és egyéb okokból is! Nem mondom, hogy tabit kell szedned, de lehet, hogy téged is helyrerakna. :) Jah.. és nekem az arcom ráadásul olyan "ronda" volt kb 2 hete, hogy mindig a fejemhez csapták, hogy heges maradsz, ha nem csinálsz már végre valamit! (1 hónapja szedem kb a tabit!) Menj el bőr dokihoz, és kérdezd meg erről, nekem a Lindynette vált be, de persze van olyan tabi is, ami kimondottan a bőr problémákra van kifejlesztve! :)

Remélem tudtam segíteni! :)

2011. jan. 1. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Utolsó válaszoló vagyok. :) Elfelejtettem mondani, hogy avonnál lehet rendelni ilyen kis rúzs formájú cuccot.. clearskin korektor. Nekem bevált. :) És mellette ott van amit már előttem is írtak, az Aknesol. :)
2011. jan. 1. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!