Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől lehet ez? Elmúlik? Mit...

Mitől lehet ez? Elmúlik? Mit lehet tenni ez ellen?

Figyelt kérdés
Nagyon rossz a közérzetem mostanság. Napközben majd elalszom, de éjszaka nem bírok aludni. Nyugtalan vagyok, és ingerült. Hirtelen előjött most az is, hogy férjhez akarok menni, gyereket akarok, öreg vagyok, de semmi nem jó, sehogy nem jó. Általában elégedett szoktam lenni az életemmel, de egy pár napja ez rám jött. Lehet ennek köze a hirtelen időváltozáshoz, fronthatásokhoz? Vagy mi lehet a baj. Nem tudom mit tegyek. Ma is olyan stresszes lettem és "hisztis", pedig nekem nem szokásom így kiborulni dolgokon. Valahogy úgy érzem, hogy az én véleményem senkinek sem fontos, hogy semmibe vesznek. És most ez nagyon előjött belőlem. Kellemetlen érzés. Napközben képes lennék állva elaludni, éjjel viszont csak forgolódom, rúgdalózom álmomban, mint Jackie Chan.. Miért van ez? Mit lehet tenni?
2011. aug. 15. 03:37
 1/2 anonim válasza:

Velem is ez van, bár nekem nem most kezdődött. 1-2 éve még semmi bajom nem volt, most meg minden nap olyan ingerült és agresszív vagyok, a legkisebb dolgokon is felkapom a vizet, pl. ha leejtek valamit vagy ilyenek, nem tudom mitől lehet.


19/F

2011. aug. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sportolj valamit legalább heti 3 alkalomma. Szedj Neuroptim idegvédő vitamint.
2011. aug. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!