Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Szombaton buliban voltam, és...

Szombaton buliban voltam, és azóta zúg a fülem:S. Mit tehetek ellen? Vagy elmúlik magától?

Figyelt kérdés
Leginkább házipraktikákra lennék kíváncsi.
2010. nov. 1. 11:46
 1/10 anonim ***** válasza:
Elmúlik magától!Én is voltam sok hangos buliban,legelső élményem a Mayday volt 98-ban!Mikor hazajöttem pár óra alvás után is még zúgott a fülem,de aztán ahogy telt az idő,egyre kevésbé zúgott!Amúgy külföldön már sok bulizó használ füldugót ha nagyon hangos a szórakozóhely,mert az egész nem ér annyit hogy 50 éves korodra nagyothalló légy!!
2010. nov. 1. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Majd elmúlik. bár szerintem már el kellett volna, ha szombat este voltál.
2010. nov. 1. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Azonnal minél előbb fül-orr-gégészet holnap.Ha a legelején mész még talán tudnk vmit csinálni infúzió stb. de lehet h sokáig fogsz kűzdeni ellene.Nekem már több mint 2 éve tart nem akarlak megijeszteni kívánom h neked ne így legyen,otthon esetleg kövirózsa cseppet lehetne a fülbe csepegtetni.Valószínüleg zajártalom miatt van de ennek 1000 oka lehet ezért az orvosok csak legyintenek rá neked kell majd próbálkozni mindenfélét hátha vmi segít.Én mikor először mentem kaptam infúzió kúrát ami értágító nem lett igazán jobb azt mondta a doki h ez már nekem nem fog elmúlni de én addig nem nyugszom amíg nem sikerül.Persze mindez csak akkor igaz ha nem múlik el neked rövid időn belül.Kívánom h ne így legyen!!!
2010. nov. 1. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
majd cak elmulik. legközelebb vigyél füldugót
2010. nov. 1. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat, remélem elmúlik hamar. a kövirózsát már most ki is próbálom, és ha az sem segít akkor fül-orr-gégészet:S.

mégegyszer köszi

2010. nov. 1. 17:02
 6/10 anonim ***** válasza:
rakjál egy zacsiba sót, azt rakd bele egy zokniba, azt rakd bele a mikróba h jó meleg legyen és rakd a füledre! nekem bevált!
2010. nov. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
vagy infralámpával melegitsd!
2010. nov. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az infralámpa jó megoldás-csak úgy tartsd a fejed hogy kitudjon a fülzsir folyni!
2010. nov. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Na hogy vagy voltál orvosnál?
2010. nov. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
nekem is gyakori buli után van mikor 4-5 napig és mire már nem búúgna jön a kövekező buli :) a legjobb amikor másnap a vonatnak , villamosnak stbnek ilyan üteme van mint az esti zenének :)
2010. nov. 26. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!