Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mit tegyek ez ellen? Van...

Mit tegyek ez ellen? Van valami szer? Vagy elmúlik?

Figyelt kérdés
Már lassan 1 éve, hogy pattanásos az arcom! Már kipróbáltam minden arclemosót, de csak kicsit segített elhalványítani! Van valami olyan szer vagy valami amitől eltűnik? Mit csináljak ?
2011. jan. 1. 11:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
nyomdki és fertötlenitsd.szerintem
2011. jan. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Régebben kozmetikus tett rá ilyen pakolásokat meg nyomkodták is ! Egy ideig jó volt,de fájdalmas!
2011. jan. 1. 11:32
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is kipróbáltam mindig mindent. Arctonik, benzines lemosók, mindent, de soha semmi nem használt. Aztán itt olvastam 2-3 éve az Aknesolról. Olvastam több emberkénél, hogy segített nekik. Hát gondoltam kipróbálom, mi baj lehet. Eleinte napi 2szer kentem be a pattanásokat, majd elég heti 3-4 szer. És már 4 nap után semmi pattanásom nem volt. Ha nincs is pattanásom, akkor is bekenem a felületet, és nem nő ki a pattanás, vagy elvétve 1-2 pici, de ha látom, hogy mi készülődik, rögtön kenem, és nem alakul tovább. Szóval ezt ajánlom, nekem tényleg bevált. DM-ben szoktam venni, 60 ml-est (szerintem csak ekkora kiszerelés van) 1000 Ft körüli áron. De bőven elég 2-3 hónapra. Főleg ha heti 3-4-re csökkented a kenést, elég 3 hónapra. Szóval annyira nem is vészes az ára. Ja, és kend az hidratáló krémmel is a felületet, nem rögtön utána, de este vagy reggel, mert szárítja rendesen. Remélem segíthettem.
2011. jan. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

ha semmi sem használ, semmilyen krém, akkor érdemes fogamzásgátlót szedni, attól sokat javul.

ha már vagy 2 éve menstruálsz rendszeresen, akkor nem gond.

2011. jan. 1. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen ! Ezzel sokat segítettél! :) Én is kipróbálom! :)
2011. jan. 1. 11:56
 6/14 A kérdező kommentje:
11:56-os neked is köszi!
2011. jan. 1. 11:58
 7/14 A kérdező kommentje:
bocsánat ! 11:55-ös
2011. jan. 1. 11:59
 8/14 anonim ***** válasza:
Menj el bőrgyógyászhoz, ő tud kezelni és felír olyan krémeket ami neked a legjobb. Ha a kamaszkorban vagy, akkor nyilván idővel kevesebb pattanásod lesz/elmúlnak, de ez egyénfüggő. Mindenképp kezeltesd! Én a Garniernek a kék dobozos arctonikját imádom. Az leszárítja a pattanásokat és összehúzza a pórusokat. Átérzem a helyzetedet, mert én is nagyon pattanásos vagyok...
2011. jan. 1. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Fogamzásgátlót okosan.. nekem így szúródott el az egész hormonháztartásom.. nem vicces játék, bár nálam több sebből is vérzett akkoriban (is) az egészségügyi vizsgálatok/ellátás.
2011. jan. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Fogamzásgátló se biztos hogy segít...régen 2évig szedtem...se a hajam zsírosodása se a pattanásaim+bőröm zsírosodása nem sűnt meg...most fél éve megint szedek másik fajtát de ezzel sincs srmmi változás:S Minden reggel+este használj zselés arctosztítókat+heti 1-2x arcradírt és a sminket sose felejtsd el lemosni!!!


19/L

2011. jan. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!