Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Narancsbőr ellen szolárium?...

Narancsbőr ellen szolárium? Elmúlik tőle? Halványodik?

Figyelt kérdés
16/l vagyok... van narancsbőröm 173cm és kb 65kb..? ez sok?mit ajánlotok
2009. máj. 13. 23:36
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
szia, sztem egészséges testsúly, és a kérdésedre a válasz, nem, nem múlik el tőle, a barna bőrű csajokon is látszik a naribőr, sorry :S
2009. máj. 13. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%

első válaszolónak (is): a kérdező testsúlya pont jó, normális. és ismerek olyan lányt, aki nemhogy normális, hanem vékony, és van narancsbőre. táplálkozástól és genetikától függ


sok vizet igyál, sok gyümölcs,zöldség nyersen; és az infraszauna megér egy-két próbát

2009. máj. 13. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
79%
én nem mondtam, hogy bármi baj lenne a súlyával, sok folyadék és testmozgás!!!! a futás csodákra képes, feszes lesz a bőröd
2009. máj. 13. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Én ilyet még nem is hallottam.Hogy tűnhetne el a naribőr a szolitól XD...

Sok sok folyaék és krémek.Vanak tök olcsók,amik a drogériákban kaphatsz egy 1000ért.Nekem nagyon durva volt és eltűnt csodával határos módon...

2009. máj. 13. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

A súlyod jó, a narancsbőrön pedig a már említett módok mellett azzal is segíthetsz, hogy rendszeresen masszírozod a problémás területeket. Keress rá a neten, tök jó masszázstippeket adnak. De egyébként már az is sokat számít, ha naponta tíz percig összecsíped a bőrt a narancsbőrös részeken.


A szoliról annyit, hogy a barna bőrön talán nem annyira szembetűnő a narancsbőr, de a szoli sajnos nem tünteti el. Az én nézetem szerint viszont egy kis barnaság soha nem árt :)

2009. máj. 14. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
78%
23:53 Ha megkerlek leirnad nekem a nevet amit te hasznaltal .koszi elore is :)
2009. máj. 14. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a kérdező a csíikokra,a striákra gondolt. De azok sem tűnnek el a szolitól!
2009. máj. 14. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
76%
23:53! Engem is érdekelne, hogy mit használtál. Írd meg légyszi!
2009. máj. 14. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Én már meg nem mondom a nevét:SA rossmannban lehet kapni,olyan 2dl-es és egy női karcsú alak van rajta,lehet az a sunfleur.Ez volt az egyik aztán volt az a fit'n slim,azthiszem, és volt még egy, az is 2dl volt zöld és lila színű(külön-külön).Mind rossmannban kapható,karcsúsító és narancsbőr elleni egyben és olyan 1200-1500 körül vannak.Én reggel este kentem magam,3 l vizet ittam és hideg-meleg váltózuhanyoztam:))

Volt egy nagyon csúnya rész a lábamon,ahol a lehajoltam,volt egy lyuk,nah az eltűnt:D,jó most megint itt van,de ez más már:D

2009. máj. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!