Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan sminkelhetném a hámosod...

Hogyan sminkelhetném a hámosodó bőrtípusomat?

Figyelt kérdés
Leginkább az alapozásra lennék kíváncsi, mert általában nem sminkelek,de néha szeretnék egy-egy alakalomra és az a baj ,hogy az alapozótól elkezd lehámlani a a bőröm és nagyon csúnyán néz ki. Tudnátok ajánlani valamilyen terméket vagy technikát, hogy hogyan lehetne mégis sminkelni az arcom?
2010. dec. 19. 15:03
 1/5 anonim ***** válasza:

este kend be az arcod arckrémmel, mindig.

smink előtt én szoktam felrakni nappali arckrémet az arcomra, megvárom míg kicsit beszívja a bőröm, és arra kenem rá az alapozót, és erre meg a púdert.

2010. dec. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


[link]


Nos!Veszel egy bőrradiros arclemosot pl garnier pure,de bármit föleg amibe kis szemcsék vannak és veszel egy jó hidratálót ami száraz börre van(ilyenket linkeltem).Aztán elöször letisztitod a bőrőd ezzel az arclemosoval aztán tonizálhatos is,szintén száraz börre valo termékkel(a legjobb ha azonos fajta pl.garnier)és a végén hidratálod azt is kifejezetten az arcbörödnek megfelelö krémmel.Alapozóbol pedig mindenképp ne olyat hazsnálj ami szárit hanem valami olajos alapozot de a lényeg h ne olyat ami még jobban szárit.Igaz ez nem olajos viszont elég jó a texturája így jó lehet:

[link]

[link]

"ezeken az alapozokon kivül is van sok jó csak figyelj h a neked megfelelöt használd,semmiképp se pudereset,mert ha napközbe kiszárad kicsit az arcot akkor az elönytelen lenne.Valami jó künnyü folyékony alapozó lenne jó.

2010. dec. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi szépen :)
2010. dec. 19. 16:55
 4/5 anonim ***** válasza:
száraz bőrre való lemosóval mosd le, majd szintén száraz bőrre való, gazdag hidratálóval kend be az arcod. az alapozód semmiképp se legyen habállagú, az a zsíros bőrűeknek való, ellenben jöhetnek a folyékony, vagy inkább a krémes fajták. púdert csak leheletnyit tegyél fel, hogy az alapozás után ne csillogjon a bőröd.
2010. dec. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

hámosodó bőrtípus nincsen Teee! :DDDDD

ezen jót röhögtem :))

hámló bőr az van,de nem bőrtípus!

max a felszini vízhiány miatt hámlik,ami a zsiros bőr egyik hozadéka, ha nem ápolod rendesen.

2010. dec. 22. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!