Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogy sminkelhetném magam? 15/L

Hogy sminkelhetném magam? 15/L

Figyelt kérdés
Sziasztok 15 éves vagyok és sminkelni szeretném magamat de nem durván! Szerintetek mit használhatnék h ne legyen túl feltűnő de azért látszodjon h törödöm magammal(suliban)15/L
2010. aug. 18. 13:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha nagyon pattanásos mitesszeres a bőröd akkor alapozó ha nem akkor csak korrektor 1-2 pattanásra akkor ha szereted a szemceruzát azt. Meg szempillaspirál és valami szép szájfény. :)
2010. aug. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
és a tusról mi a véleményetek?
2010. aug. 18. 13:34
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem jól néz ki. Lehet hogy énis használnám de egyszerűen nem áll rá a kezem :S úgyhogy én csak szemcerkát használok. De tussal vigyázni kell mert SZERINTEM csúnya ha nagyon vastagon van kihúzva a szem tussal.
2010. aug. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én suliba csak egy kis púdert teszek magamra és szemhéjtust (ha veszel szemhéjtust nehogy azt az ecsetest vedd mert azzzal nagyon nehéz inkábba a tollasat)szemceruzával ne húzz nagyon vastag vonalat mert az suliba nem szép. (én úgy szoktam hogy halványan meghúzom és enyhén elsatírozom /alul/)és a végén egy kis szempillaspirál.


15/L

2010. aug. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Alapozót max púder formában, mert ha nem kened el szépen, akkor maszk hatása lesz, ami undorító, és a reggeli rohanásban egyébként sincs idő rá.ey szép, de semleges színű szemhéjpúder...mondjuk bézs, esetleg egy vilásosabb barnás...szemceruza, vagy tus(bár az mindig feltűnő)....szempillaspirál...szájfény, vagy ajakápoló...
2010. aug. 18. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem, ahogy a mai fiatalság szokta szempilla spirál elég lenne de ha nem lenne elég akkor esetleg még egy halványabb szemceruzát is feltehetsz. Én azt javasolom, hogy ne tegyél magadra széájfényt púdert, alapozód, max 1-2 helyre korektort, szemtus és szemhélypúdert, mert azok nagyon feltűnők. Az alapozót alig tudják rendesen feltenni az arcukra az emberek. Ne tőmísd el a pórusaidat mert hamar meglátszódnak a ráncaid!!! Gondolom ezt te sem szeretnéd :)
2010. aug. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Alapozó, ha szeretnéd, púder, utóbbi azért, mert az alapozótól kicsit fényesebb lesz a bőr, mert folyékony. Alul szemceruza, felül tus, én filceset használok, nagyon könnyű. Szempillaspirál,és szájfény vagy színezett ajakápoló. Szívből ajánlom a Labello Angelstart, szép halványrózsaszín.

14/L

2010. aug. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat
2010. aug. 19. 11:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!