Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan sminkelhetném magam...

Hogyan sminkelhetném magam így ki?

Figyelt kérdés

találtam egy képet a neten, mert sminkeket keresek estére, a szemem szine is pont ilyen, szóval szerintem jól állnak, csak nem tudom, hogy pontosan hohy kell ezt elkélszíteni.. : purple makeup

felül is kihúzta a szemét? eléször ugye felvitt egy ezüstös réteget, majd a halványrózsaszínt és a lilát... köszi előre is :D


2009. dec. 31. 11:56
 1/6 A kérdező kommentje:
itt a link: [link]
2009. dec. 31. 11:56
 2/6 anonim ***** válasza:
85%

Na ez jó kérdés:D

Ellopom tőled estére a linket:D:D

2009. dec. 31. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nyugodtan :D örülök, hogy neked is tetszik :D:D megláttam a neten és :O:O ez kell nekem :D
2009. dec. 31. 12:14
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia én is lenyúlom. :-) Pink koktélruhát vettem estére, s ahhoz pont jó. :-)


http://www.youtube.com/user/panacea81?blend=7&ob=4#p/u/9/tMg..


Nézd meg ezt, segíteni fog. S a you tube-n van egy csomó videó. köröm, haj és smink készítés. Csak angolul írd be h MAKE UP. S KIDOB EGY CSOMÓT.

Jó bulizást :-)

2009. dec. 31. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi :D :D:D BÚÉK!
2009. dec. 31. 12:30
 6/6 anonim válasza:
Ez nem egyszerű smink ne csüggedj ha nem fog rögtön sikerülni.A legfontosabb 3 jó minőségű selyempor(fekete,fehér,lila).Egy fekete szemceruzával dolgozol a szem alsó vonalán ezzel megadod az alapot amin a por jobban fog tapadni.Ezután szemhéjecsettel meghúzod az alsó kívánt vonalat.A felső szemhéjra felviszed a színt a belső szemzugtól haladva kifelé.A dőlésszög(a külső szemzugnál látott forma-lila-)úgy a legegyszerűbb ha a szem külső sarkától húzol egy képzeletbeli vonalat a szemöldök vége felé.A fehér selyemport pedig a megfelelő helyekre teszed(szem alatt,a belső szemzugtól félkör alakban felfelé és lefelé,szemöldök alatt).
2010. jan. 2. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!