Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan sminkelhetném ki...

Hogyan sminkelhetném ki magad, hogy ne legyen ennyire ártatlan kinézetem? De azért mégse legyen ribis.

Figyelt kérdés
Már egyetemre járok, de mindenki középiskolásnak néz.. nőiesebb szeretnék lenni.
2010. jún. 11. 14:54
 1/5 A kérdező kommentje:
*magam
2010. jún. 11. 14:55
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát ez nagyon attól függ hogy milyen az arcod... Van akinek ez áll jól van akinek az...

Amivel nem tudsz mellélőni szerintem: világos szemhélypuder (barack, iylesmi) és kicsit mélyítheted a szemgödrödnél sötétebbel. a szempilláid tövébe nagyon vékony fekete csík, és sok szempillaspirál. +ha birod jöhet vmi light szájfény, de ha a szemed fested a szád ne legyen hangsúlyos

2010. jún. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én így festem magam:

1. lépés:

Arcmosás, tonikozás

2. lépés:

szemöldökigazítás (ez nagyon fontos) MINDIG alulról szedd ki, és ne kerekre, ne is egyenesre hanem "kecsesen" íveltre. A lényeg, hogy az arcod széléhez közelítve emelkedjen a magassága és vékonyodjon kissé el.

3. lépés:

Korrektort kenek a szemem köré mert karikás sajnos. Kevés alapozó (1-2 árnyalattal világosabb mint a te arcbőröd)

4. lépés:

Tussal kihúzni a szemed felül, kifelé haladva kicsit vastagabbra és a végét hegyesre. (nem kell nagyon vastagot meg erőset)

5. lépés

Kiválasztasz az arcodhoz illő színt és a már megszáradt tus fölé felviszed óvatosan (fontos, hogy sötét szín legyen) és ezt is vékonyan és a szemed orrfelőli oldalára nem kell.

6. lépés

Fogsz 3-4 árnyalattal világosabbat mint az előző szín (de ugyan az szóval sötétbarna - bézs) és a szemed orrfelőli oldalára és a sötét fölé kened (kicsit átfedve)

7. lépés

Szempillaspirál


Én a számat ritkán festem, de egy szájfény még elmegy rá :)

remélem nem volt zavaros :D

2010. jún. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Utolsó tökéletesen leírta.Én is így sminkelem magam,csak tus helyett szemceruzát használok,mert a tussal bénázom.
2010. jún. 11. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen. :)
2010. jún. 11. 17:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!