Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hogyan sminkelhetném magamat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan sminkelhetném magamat az esküvőmön?

Figyelt kérdés

Ekrü színű menyasszonyi ruhám lesz, fekete a hajam, barna szemem van, enyhén barna bőröm.

Alapjában elég erősen sminkelem magam, és félek, hogy az esküvő előtt is így fogok tenni...Arany-barna szemhélyfesték, fekete szemceruza és spirál nem lenne már túlzás?

Esetleg van tippetek, hogy még milyen színű szemhélyfesték lenne jó?Bármilyen tanácsot szívesen elfogadok.Köszönöm a segítségeteket!


2009. okt. 29. 12:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%

szia!


jajajajjjj...nehogy magad kezd festeni magadat!!! ilyenkor kozmetikushoz vigyen a lépted. Én nekem olyan sminket csinált, hogy abszolút nem volt feltűnő, de mégis ünnepi, szép volt+ tartós, 1005ban csók és vízálló rúzs (ami általában csak náluk van...)

2009. okt. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is kozmetikus csináljon meg!
2009. okt. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Akkor is tartós marad, ha sírok?:)

Amit én sminkelek, az tudom, hogy nem kenődik akkor se ha lesz pár könnycsepp, de nem tudok bízni más sminkjében...Meg az a baj, hogy jövö héten lesz az esküvő,aki megcsinálta volna, ő mégse ér rá szombaton, egy másik kozmetikus pedig 9000 ft-ért vállalná...de annyit nem fogok tudni kiadni érte :(

2009. okt. 29. 12:33
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nézd,ha nem vagy biztos magadban,hogy szépen ki tudnád festeni az arcod akkor tényleg az a legjobb és legbiztosabb megoldás,ha ezt egy kozmetikusra bízod,nehogy a végén túlzásba vidd magad a festést mert a fényképeken nem hiszem,hogy túl szép látvány lenne egy nagyon eltúlzott és természetellenes smink!
2009. okt. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Úristen,te milyen kozmetikushoz akarsz menni??

Nálunk egy alkalmi smink 1500Ft-ból megvan!

2009. okt. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
87%

1. vagyok. Nálam tartós maradt. Az a baj(és nem bántásként írom), de esküvő előtt legalább egy hónappal jelezni kell a kozmetikusnak, ráadásul nekem reggel 7kor csinálta szombaton-és csak miattam nyitott ki. Nálunk emiatt is sokba került, de megérte!

Ha szépen tudsz sminkelni, csináld meg, de akár jó kezű barátnőt is megkérhetnél erre. Még valami! esküvőre nem annyira illik az erős smink...persze ez is egyén-függő, de ilyenkor egy kicsit visszafogott a smink. Ha ekrű a ruhád, ahhoz a halványkék vagy barack is megy...

2009. okt. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Még nincs egy hónapja, hogy megtudtam, hogy esküvőm lesz:)Ráadásul most költöztünk új városba, ahol senkit és semmit nem ismerek...

1500 Ft?Melyik városban?

2009. okt. 29. 12:45
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
szia! szerintem is inkább kozmetikushoz menj. :)
2009. okt. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Pont ezért találták ki a próbasminket, amit az esküvő előtt 1 héttel megcsinál a kozmetikus neked, te meg leteszteled hogy egész nap elkenődik e, mennyire tartós, meg hogy egyáltalán tetszik e, vagy szeretnél másikat csináltatni. Ha minden oké, rá 1 hétre ugyanazt megcsinálja neked és akkor már nyugodt lehetsz, mert letesztelted.
2009. okt. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Mindenféleképpen menj kozmetikushoz. Nekem ezt mondták: ált. a csokorhoz készíték, de egy másik variáció szerint a ruhához, egy harmadik szerint a dekorhoz. Nekem a virág és a dekor azonos színt képviselt, így én ezt a variációt választottam.
2009. okt. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!