Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hogyan sminkelhetném magamat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan sminkelhetném magamat az esküvőmön?

Figyelt kérdés

Ekrü színű menyasszonyi ruhám lesz, fekete a hajam, barna szemem van, enyhén barna bőröm.

Alapjában elég erősen sminkelem magam, és félek, hogy az esküvő előtt is így fogok tenni...Arany-barna szemhélyfesték, fekete szemceruza és spirál nem lenne már túlzás?

Esetleg van tippetek, hogy még milyen színű szemhélyfesték lenne jó?Bármilyen tanácsot szívesen elfogadok.Köszönöm a segítségeteket!


2009. okt. 29. 12:10
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom az uj varosban is vagy egy csomo kozmetikus. Menjel el egy-kettohoz proba sminkre, es aki a legjobban megcsinalja, valaszd ot.

Azert a smink nagyon fontos lesz az eskuvodre, ezen ne sporoljal.

2009. okt. 29. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
100%

Ha megbízol magadban, akkor nem muszáj kozmetikushoz menned!

Nekem júliusban volt az esküvőm, és egy barátnőm sminkelt, és eszméletlen jó lett!!! (mondjuk az anyukája kozmetikus, de ő csinálta az egészet)

Szerintem a spirált ne hagyd ki semmiképpen. Az aranybarna jó, vagy esetleg még bronzosat tudok elképzelni. Legalább kétféle árnyalatot tegyél a szemhélypúderből úgy, hogy belül (az orrod felé) legyen a világos, kifelé pedig a sötétebb. Feldobja az egészet, ha kicsit tovább húzod a szemed sarkánál.

Szemcerurából én nem ajánlanék feketét, inkább sötétbarnát, vagy csak nagyon vékony feketét.

Rúzst csak világos rózsaszínt használj, és ne túl erősen vagy egyáltalán ne, a szájfény viszont kötelező :)

Még egy jótanács: kozmetikus ismerősöm mondta, hogy menyasszonynak mindig tesznek egy kis fehéret a szemöldök alá (leheletnyit)

Ha jól tudsz sminkelni, akkor sok sikert hozzá!


SOK-SOK BOLDOGSÁGOT!!!

2009. okt. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Én is a kozmetikusra voksolnék. Bár én is elég szépen sminkelek, én nem mertem a sajátomra magamnak bevállalni. Már csak azért sem, mert a kozmetiusnak profi cuccai vannak, ami jóval tartósabbak, mint az én otthoni kencéim. Pl. engem színházi festékkel sminkelt, ami jóval tartósabb. Nekem konkrétan reggelig bírta, a szám kivételével az egész smink. Ha nem is 1500, de szerintem max. 5000-ért már lehet sminkest találni. Annyit meg megér. Gondolj bele, azért mégis csak a nagy napról van szó. Rengeteg fotó készül majd, amit még 20 év múlva is nézegetni fogtok.

Szerintem simán mehet egy kicsit erősebb smink is, hiszen a fotón jobban látszik, mint a halvány. Nekem is volt arany-barna a sminkemben, és nagyon szép volt. Az egyik barátnőm nagyon halvány sminket csináltatott, mert, hogy az "illik" egy menyasszonyhoz. Hát olyan volt a képeken, mintha ki sem festették volna. Szóval szerintem kozmetikus!

2009. okt. 30. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a tanácsokat:)
2009. okt. 30. 10:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!