Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Nem tudom, hogy milyen frizurá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom, hogy milyen frizurám legyen az esküvömön?! Van aki azt mondja jobban áll ha fel van tüzve vki szerint ha le van engedve. Nem tudok döntenii! Nektek milen volt? Na meg a smink?!

Figyelt kérdés
2010. júl. 23. 15:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Próbáltam a kontyot is, +15 év. Nagyon nem én voltam. S feltűzött viszont egyszerűen remek lett. :-) A sminkem nagyon egyszerű volt: világosrózsaszín száj, halványkék szemhéjpúder, a körmömön is csak francia manikűr volt.
2010. júl. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Csináltass próbafrizurát, feltűzöttet, és kiengedve.

Függ attól is, hogy lesz-e, ill. milyen fátylad. Van már elképzelés?

Smink: én valami szolidat javasolnék (pasztel szinekkel). Szintén lehet próbasminket kérni.

2010. júl. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ez függ a korodtól, személyiségedtől, a ruhád stílusától, ... Látatlanban nem lehet értelmes választ adni. Menj el fodrászhoz, aki hozzáértőként csinál próba frizurát, ami hozzád illik!
2010. júl. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

2. vagyok

Kimaradt, hogy nekem kiengedve volt. A konty nekem nagyon "megcsinált", a kiengedett hosszú haj természetesebb. Igaz a ruhám sem volt habos-babos, csili vili. Egyszerű fehér ruha volt.

2010. júl. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
valami világos sminkre gondoltam...derékig érő hajam van..arra gondoltam,h hajsütővassal be hullámosítom...de nem tudom, hogy az meddig marad meg!ha be fújom hajlakkal akkor se marad úgy sokáig.:S:S
2010. júl. 23. 15:59
 6/11 A kérdező kommentje:
Én se szeretnék olyan csili vili,habos ruhát!sima egyszerüt szertnék!:)
2010. júl. 23. 16:00
 7/11 anonim ***** válasza:
Szia! Ha hosszú hajad van, akkor legyen kiengedve, vagy csak félig feltűzve, az olyan szép! Nekem félig feltűzött volt, egyrészt, mert hosszú hajam van, másrészt meg mindig mindenki kontyba rakatja a haját én meg valami mást akartam. :) A sminket a csokrodhoz csinálják. Ja és az esküvői smink nem halvány, hanem jó erős, a fotók miatt. Nekem is jó erős sminket csináltak, mikor meg láttam magam a tükörben majdnem elájultam, mármint szép volt csak nagyon élénk, amihez nem vagyok hozzá szokva. De a fotókon alig látszott, a képeken olyan mintha csak egy egyszerű kis sminkem lett volna. Szerintem mindenképpen menj el próba frizurát és próba sminket csináltatni. Vannak fodrászok, kozmetikusok, akik ingyen csinálnak próbát. Jó szervezést! Szép esküvőt és sok boldogságot!
2010. júl. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
"de nem tudom, hogy az meddig marad meg!ha be fújom hajlakkal akkor se marad úgy sokáig.:S:S" Csináltass próbafrizurát, próbasminket. Megéri ráfordítni a pénzt és az időt. A fodrász meg úgy be tudja lőni a hajadat, hogy úgy kell majd szétrobbantani a táncika után hajnalban. Bízz benne! :-)
2010. júl. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget::)remélem megtalálom a nekem megfelelőt:)
2010. júl. 23. 16:20
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon egyszerű volt, feltűzve. Azért választottam ezt, mert a smink viszont elég látványos volt, és nem akartam túlzásba vinni. A leengedett pedig zavart volna a táncban, főleg, ha a melegben megizzadok picit. Szóval praktikus oka is volt. Szerintem azt válaszd, amelyikben szebbnek érzed magad!
2010. júl. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!