Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Nem tudom, hogy milyen frizurá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom, hogy milyen frizurám legyen az esküvömön?! Van aki azt mondja jobban áll ha fel van tüzve vki szerint ha le van engedve. Nem tudok döntenii! Nektek milen volt? Na meg a smink?!

Figyelt kérdés
2010. júl. 23. 15:48
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt próbahajam és sminkem,aztán a nagy napon teljesen más volt,mert a fodrász közölte velem,hogy megálmodta nekem,hogy milyen lesz a hajam.Be kell vallanom,hogy féltem,de rábíztam magamat és sokkal jobb lett,mint a próba volt.Nekem félig leengedve és félig konty volt.A nyakamba a ruhám miatt kellett engedni,mert spagettipántos volt és hosszúra nyújtotta volna a nyakamat.A sminkem pedig ilyen szürkés volt,de így is alig látszik a fotókon.Olvastam,hogy magadnak akarod csinálni a hajadat.Azt ne tedd!Erre ki kell adni a pénzt,akármennyire is spórolsz.Bízd magad egy szakemberre,aki látja,hogy mi áll jól és úgy megcsinálja,hogy ne hulljon szét a frizurád.

Amúgy meg,azt,hogy mi áll jól,nekem a legjobb barátnőm döntötte el,mert én azt mondtam,hogy ebből a fejből nem lehet semmit csinálni.Hidd el,minden menyasszony gyönyörű,akárhogy áll a haja és akármilyen színű a sminkje!

Jó készülődést és sok boldogságot!

2010. júl. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!