Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Lehet-e fehér ruhám második...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet-e fehér ruhám második esküvőmön?

Figyelt kérdés
Párommal az esküvőt tervezzünk...de nem tudom h.milyen színű ruhát illik felvennem!!!Nagyon szeretnék fehérben férjhezmenni..gyerekem nincs és 25éves vagyok!Szerintetek ciki lenne a fehér ruha????
2011. márc. 3. 09:38
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
50%
25éves vagy és ez már a 2. esküvőd? Nem semmi.
2011. márc. 3. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
58%

Miért lenne ez ciki? Szerintem nyugodtan felveheted a fehér ruhát, ez nem korhoz van kötve!


Sok boldogságot!

2011. márc. 3. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 A kérdező kommentje:
Az első esküvőm muszályból volt...de nem indoklom meg h.miért!!És a kérdésemre szeretnék választ kapni..nem a kritizálást kérem...köszönöm
2011. márc. 3. 09:41
 4/40 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem nem jó ötlet! De csináld azt amit szeretnél! A te esküvőd. Arra viszont készülj fel,hogy menni fog a sutyorgás. De miért nem választasz ekrüt?
2011. márc. 3. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
31%

Egyáltalán nem ciki. Sok boldogságot! :)


Amúgy én is ismerek olyan csajszit, aki még 25 sincs, és túl van két esküvőn - és két váláson is...

Ha jól tudom, a fehér amúgyis a tisztaság, a szűziesség jelképe a menyasszonyi ruhán, így annak már rég nincs jelentősége. :)

2011. márc. 3. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
65%

ha szorosan vesszük, akkor az első se lehetett volna, ha csak nem voltál szűz akkor még.


egyébként meg mit foglalkozol vele?

ha fehér ruhát szeretnél, akkor legyen az!

2011. márc. 3. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
60%
Ha az első kényszerből volt, akkor én nem tekinteném elsőnek. Így én is fehér ruhában mennék férjhez pláne ha 25 éves vagy. Cseppet se érdekelne, hogy ki mit mond a hátam mögött. Egyébként meg a fehér szín tudomásom szerint a tisztaságot és többek között az érintetlenséget is szimbolizálja ez esetben. Ha jól tudom, és szigorúan ragaszkodunk ezekhez a hagyományokhoz, akkor elég kevés fehér ruhás menyasszony lenne.
2011. márc. 3. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
64%
Nekem is a 2. esküvőm lesz, az első nekem is kényszer volt, ott nem is volt fehér ruhám, most lesz, a párom is ragaszkodik hozzá. Sztem nyugodtan vedd fel.
2011. márc. 3. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
69%
A mai világban már semmi sem ciki! Ki mondja meg neked, hogy nem esküdhetsz fehérben? Nincs rá törvény! Nyugodtan! Sok boldogságot!
2011. márc. 3. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 A kérdező kommentje:
A párom szülei mondták h.nem illik a fehér...h.fekete vagy kék ruhát kell felvennem!!De a párom ragaszkodik a fehér ruhához..nah meg én is szeretnék fehérben lenni
2011. márc. 3. 09:59
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!