Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Lehet-e fehér ruhám második...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet-e fehér ruhám második esküvőmön?

Figyelt kérdés
Párommal az esküvőt tervezzünk...de nem tudom h.milyen színű ruhát illik felvennem!!!Nagyon szeretnék fehérben férjhezmenni..gyerekem nincs és 25éves vagyok!Szerintetek ciki lenne a fehér ruha????
2011. márc. 3. 09:38
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
79%

Lehet, de tényleg nem illik.

Viszont: feketét meg pláne nem illik, meg egyéb sötétet sem! (ekkora hülyeséget!!!)

Ha fehérre vágysz, legyen fehér (a te esküvőd!), de lehet pl. ekrü is, az nem fehér, de világos, tökéletes lenne. Vagy valami nem túl erőszakos, világos szín.

2011. márc. 3. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
69%
Most lehet vitatkozni azon, hogy illik-e vagy se. Vannak akiket érdekel, vannak akiket nem. De, hogy feketébe menj férjhez??????
2011. márc. 3. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 sz12 ***** válasza:
68%

Bár nekem még nem volt esküvőm:)

Én úgy gondolom, hogy mindenkinek szíve joga eldönteni, hogy milyen színű ruhában akar férjhez menni.

( Van egy ismerősöm(nem huszonéves) neki nem engedte a nagymamája, hogy fehér ruhában legyen, mert már volt 1 gyereke. De ez régen volt. )

Márpedig igenis ragaszkodj a te elveidhez, senkinek ne engedd meg, hogy beleszóljon, hiszen ez a Te napod.

2011. márc. 3. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
81%
Az ekrü nagyon szép szín, én azt választanám, de ha ti jobban szeretnétek a fehéret, akkor ne törődjetek azzal mit mondanak mások, ez a ti életetek, nem az övék. Feketét, kéket sosem vennék fel esküvőre.
2011. márc. 3. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
82%
A fekete esküvői ruhánál gusztustalanabbat nem nagyon tudok elképzelni. Tudom, hogy régen volt ilyen, de akkor is. Tiszta hülyeség, menj nyugodtan fehérben!!!! Aki suttogni akar, az úgyis tud min, de sz@rj rá.
2011. márc. 3. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
73%

Fekete?? Atyaééég...

A teljesen fehérhez én nem ragaszkodnék, azaz fogok, ezek az ekrü és csontszínhez hasonlóak tetszenek nekem például. :)

2011. márc. 3. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
71%

Fekete??? Férjhez mész, nem temetésre! Még a gondolat is borzasztó!!! :)

Egyik kolléganőm már 4-szer ment férjhez, ebből egyszer bordó ruha volt rajta, 3-szor fehér. Már 40 fölött volt neki a legutóbbi esküvője, habos-babos abroncsos ruhát vett fel.

Abban menj férjhez, amiben Te szeretnél, az a fontos, hogy Te jól érezd magad benne és egyetlen ember találjon ellenállhatatlannak, és az a leendő férjed. :)

2011. márc. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
77%
háát régen volt hogy a vörös volt a divat aztán a fekete és végül jött a fehér az esküvőben.De én magasról lesz#rnám hogy milyen ruhát kééne felvennem hisz egy a szabályok arra valók hogy megszegjük őket:P:) kettő: eleve ez az én esküvőm lenne nem a többieké ők csak meghívottak ergó akár hupililát is felvehetek és táncot járhatok közben, hisz az én pénzemből fognak utána kajálni:D Egyébként szerintem a fehérrel nincs semmi baj de ha nem akarsz veszekedést vigyél magaddal egy kék csokrot az enyhülés végett:D
2011. márc. 3. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
77%

Én azért nem mennék férjhez fehér ruhában, mert nekem az ekrü-tojáshéj szín tetszik, de ha neked a fehér az álmod akkor, abban esküdj! Ez a te napod.


25 N

2011. márc. 3. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
77%
Valóban, a fehér ruha (fátyollal, pártával stb.) az ártatlanság jelképe, ezért "szoktak" második esküvőre már inkább ekrüt vagy csontszínt választani. Bár el tudom képzelni, hogy egy nagyon szép fehér kiskosztümöt fehér kalappal (ha a frizura engedi) esetleg valami minimális szines kiegészítővel (nem kék, nem fekete!). De még ez utóbbi sem biztos, hogy kell, de ha kipattan valami ötlet, akkor az a kiegészítő lehet összhangban az esküvői csokor színével.
2011. márc. 3. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!