Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Lehet-e fehér ruhám második...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet-e fehér ruhám második esküvőmön?

Figyelt kérdés
Párommal az esküvőt tervezzünk...de nem tudom h.milyen színű ruhát illik felvennem!!!Nagyon szeretnék fehérben férjhezmenni..gyerekem nincs és 25éves vagyok!Szerintetek ciki lenne a fehér ruha????
2011. márc. 3. 09:38
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
88%
én kékben voltam a 2. esküvömön. nem érzetem volna jól magam fehérben. de mindenki azt vegye fel ami neki tetszik meg amit ő elfogad.
2011. márc. 3. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
81%

[link]


[link]


[link]


Nézegesd meg ezeket, fehér is, meg nem is, ezek nekem legalábbis nagyon tetszenek.


Az én esküvőmön fehér ruhát viseltem, kék szalaggal, nagyon szép volt.A teljesen fehér ruhák nem is tetszettek.

2011. márc. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
62%
..de vajon normális válaszokat miért kell lepontozni, mint az állat???? szép.. gratulálok...
2011. márc. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
57%
Igazából ez a rózsaszín/fehér ruha dolog csak nagyon vallásos embereknél,vagy régi néphagyományőrzőknél van így,hogy az első esküvő fehér ruhában,a 2. rózsaszínben zajlik le.Tehát mindegy.Meg eleve nem is biztos,hogy mindenki tudja,hogy ez neked a 2. .
2011. márc. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
75%

"ma 18:16"

"Nagyon vallásos embereknél" a második esküvő általában nem zajlik le...

2011. márc. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
46%

Nagyon tetszett mindhárom ruha, amiket a linkeken láttam. Ilyesmit nem tudnál elképzelni?

Nekem tetszik az is, hogy fehér a ruha és van rajta színes kiegészítés. pl: masni, szalag, fodor, ilyesmik.

Azt hiszem, én tiszta fehéret másodszorra nem vennék fel. Inkább olyasmit, mint az előbb említett képeken.

2011. márc. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
65%

Legyen fekete-fehér! Megfelelő viselet a gyász-születésnappal egybekötött lakodalmi temetésre!


Egy menyasszony legyen igazi fehér menyasszonyi ruhában, akárhanyadszorra is házasodik!

2011. márc. 3. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 A kérdező kommentje:
nagyon tetszettek a ruhák:) köszike...a szalag jo ötlet
2011. márc. 5. 11:23
 29/40 anonim ***** válasza:
54%

Én ugyan nem másodszorra de két gyerekkel a "karomon" megyek férjhez a férjemhez templomban is.

[link] eddig úgy fest ebben. Akinek susmusolni van kedve, tőlem teheti.

[link] de ezen agyalok nagyon, h inkább ez lesz.:)

A Ti napotok lesz, a Te és Párod esküvője, ha fehér bikiniben és fecskében tennétek ahhoz sincs senkinek semmi köze.

Sok boldogságot.

2011. márc. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
80%
Nem ciki a fehér a ruha :-) Szép akarsz lenni aznap,jól akarod érezni magad akkor ne foglalkozz más véleményével.Vegyél csak fehér ruhát és légy boldog csak ez számít,ha az ember más véleményére hallgatna akkor már mindenki el áshatná magát.Én kívánok sok boldogságot Nektek :-)
2011. márc. 7. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!