Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Lehet-e fehér ruhám második...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet-e fehér ruhám második esküvőmön?

Figyelt kérdés
Párommal az esküvőt tervezzünk...de nem tudom h.milyen színű ruhát illik felvennem!!!Nagyon szeretnék fehérben férjhezmenni..gyerekem nincs és 25éves vagyok!Szerintetek ciki lenne a fehér ruha????
2011. márc. 3. 09:38
1 2 3 4
 31/40 A kérdező kommentje:
Köszönöm h.segítettetek...és a jokívánságokat is:) mostmár tuti a fehér ruha:)
2011. márc. 7. 21:33
 32/40 anonim ***** válasza:
54%
vegyl fel ilyen pezsgő szinűt,ekrü vagy hogy mondják
2011. márc. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
50%

"Fehér menyasszonyi ruha:

A fehér menyasszonyi ruha az ártatlanság, szűziesség és romlatlanság jelképe. Tisztaságot, egyszerűséget, örömöt és természetességet jelképez."

[link] -innen másoltam a szöveget.

Valóban nagyon kevesen vehetnének fel fehér ruhát a mai világban, ha szigorúan tartanák magukat a hagyományokhoz. Akkor nagyon sok mennyasszonyt nézhetnének még ferde szemmel, jogosan, még ha az első esküvőjökről van is szó.. tisztelet persze a kivételnek! Nyugodtan felveheted szerintem, főleg hogy ez a te vágyad, és a vőlegényed vágya is! Sok boldogságot kívánok nektek! :))

2011. márc. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
50%
ha te úgy érzed ez az esemény megérdemli a fehéret naná hogy azt vedd fel, mi értelme lenne egy főkén rólad és a szerelmedről szóló napon megfelelni az elvárásoknak...Arról nem is beszélve, hogy nem mindenki fogja tudni szerintem hogy neked ez már a második házasságod, akkor meg az lenne a fura, hogy na miért más színű miért nem fehér, szóval ha te fehérben szeretnél férjhez menni a jó isten se hagyd hogy eltántorítson
2011. márc. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz senkivel! Vedd fel nyugodtan a fehéret! Ne is ird ki ide a kérdésed, mert csak lehúzzák a hangulatod!:)

Sok boldogságot!

2011. márc. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
ne foglalkozz senkivel, nekem ismerősőm még a 4.esküvőn is fehérben volt...
2011. márc. 16. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
100%

Elvileg a fehér ruhához szűznek kell lenni...viszont akkor nagyjából senki sem mehetne férjhez fehérben elsőre sem, mert az hogy a menyasszony még szűz, elég ritka.

Úgyhogy szerintem ha neked a fehér tetszik, nyugodtan felveheted. Aki meg sutyorog, annak meg annyi esze van. Ez a te esküvőd, majd ő a sajátján ha az tetszik neki hupililában megy férjhez. Ebből ne csinálj magadnak problémát. :) Sok boldogságot :)

2011. márc. 16. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
Nem ciki, nekem is fehér volt 2.-ra is. 32 évesen.
2011. márc. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:

Konnyu a kompromisszum, ecru, ezust vagy hasonlo szinu, nem hofeher ruha elmenne. Vannak nagyon szep pasztel szinu eskuvoi ruhak, manapsag mar mindent lehet.

[link]

2011. márc. 22. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
Fekete vagy kek? Semmi esetre sem. Nem temetesre mesz. Ne hallgass az anyosra, csak annyira kell kompromisszumot kotni hogy neked is jo legyen, ne CSAK az o otletuk nyerjen.
2011. márc. 22. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!