Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Amikor valaki megdicséri az...

Amikor valaki megdicséri az illatod és megkérdezi, mit használsz, el szoktad árulni a parfüm nevét?

Figyelt kérdés

Már nem először olvasok olyan véleményt, hogy idegenkednek elárulni a parfüm nevét, mert az a saját “jellegzetes illata”.

Néhányszor engem is kérdeztek már és habozás nélkül elmondtam az aktuális parfümömet.

Ti erről mit gondoltok?



szept. 6. 13:04
 1/8 anonim ***** válasza:
89%

Én is elmondom

“Saját jellegzetes illat, attól még hogy aki megkérdezi nem ismeri, nyilván még egy rakat ember használja rajtam kívül

szept. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%

El szoktam mondani, legalább csinálok egy kis reklámot a niche termékeknek.

A tapasztalatom szerint sokan csak a basic Douglas-os márkákat ismerik, vagy a sztárok által felkapott ritkábbakat.

Pedig annyi kiváló művész van, akik szó szerint “festenek” az illataikkal, mégsem hall róluk senki.

szept. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%

“a saját jellegzetes illata”


Már ott hibádzik ez az egész, hogy a bőr egyéni kémiájú miatt lehet, hogy teljesen más lesz ugyanaz a parfüm egy másik emberen.


Többször előfordult, hogy nagyon tetszett máson egy bizonyos illat, csíkon is meggyőzött, de rajtam szó szerint undorító volt.

szept. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
33%
Soha nem mondom meg.
szept. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ugyanezt gondolom én is, ami másokon tetszett az rajtam szörnyű volt vagy éppen fordítva. :)
szept. 6. 14:46
 6/8 anonim ***** válasza:
szept. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Metionin ***** válasza:
90%
Igen, ha rákérdez. Egyrészt nem birtoklom az illatot, másrészt tényleg mindenkinek hozzáadódik a saját bőrkémiája.
szept. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
53%
Volt már ilyen többször is, de nevet nem tudok mondani, mert nincs neki. Csak azt, hogy Én keverem ki a saját parfümömet. Mostanában eper-grapefruit keverék. Ezt is sokan megdicsérték már.
szept. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!