Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Megéri Ariana Grande parfümjei...

Kekszlányyyy kérdése:

Megéri Ariana Grande parfümjeit megvenni?

Figyelt kérdés

aug. 27. 15:00
 1/6 anonim válasza:
76%
Nekem nem érné meg.
aug. 27. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A kategóriájukban nem rosszak, de nyilván csak akkor éri meg, ha neked bejön valamelyik.
aug. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én az illatukat szeretem, de túl tartósnak nem mondanám őket.
aug. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem megérik az árukat. Jó illatúak és nagyon sok fajta van. Ráadásul nekem eddig ezek a legtartósabb parfümjeim, általában a nap végén is érződik rajtam más parfümökkel ellentétben.
aug. 28. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
64%

Celeb parfümök kategóriájában a jobb fajták között van.

10 éve kb. minden celebnek volt saját löttye. Mind baromi olcsó szagú volt, és nevetséges volt a tartósságuk is.

Azóta fejlődött a technológia, és szerencsére ezek már nem ilyenek.


Viszont: ha valami különlegeset és hozzád illőt szeretnél, ne az legyen a fő szempont, hogy egy bizonyos híresség pózol vele, mert nagyon mellé lehet nyúlni.

Eleve soha nem volt szimpatikus a csaj, a parfümök célcsoportja pedig a róla áradozó tinik és huszonévesek. Ezzel a csoportosulással soha nem vállaltam közösséget, így nem szívesen lennék olyan szagú, mint ők, hiába dobnak piacra jó illatú parfümöket.

aug. 28. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
74%
nem
aug. 30. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!