Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek normális vagy...

Szerintetek normális vagy logikus érv, ha valaki már ezért nem veszi meg a korábbi kedvenc parfümöt?

Figyelt kérdés

Tegnap olvastam itt egy kérdést az új Ariana Grande parfümökről és ezt mondtam is egy kolléganőmnek. Fintorogni kezdett, hogy ő biztos nem fogja megvenni, még csak meg sem szagolja, mert a tavalyi botránya miatt annyira megutálta az énekesnőt. Addig egyébként a Cloud parfümöt használta szinte a parfüm megjelenése óta, de már egy éve nem használja, mert hogy ő nem fog támogatni egy ilyen nőt. Azóta se talált más kedvenc parfümöt, keresgél de nem talál jobbat, de csak azért se veszi meg.

Nekem is van egy jól bevált parfümöm tőle, de én nem igazán követem az életét, hogy ennyire befolyásoljon.

Ti mit gondoltok erről?



aug. 10. 09:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A parfüm egy illatszer, teljesen mindegy milyen névvel, milyen üvegben jön ki, azt egy parfümőr készíti. Ha minőségi, árnak megfelelő tartóssággal rendelkezik, akkor jó vétel, ha nem, akor nem. Ez olyan, mint amikor fragranticán tömegek lepontoztak egy orosz niche parfümházat a háború miatt vagy egy szivárványos pride edition parfümöt az lmbtq lobbi miatt, úgy, hogy meg sem szagolták. Óvoda.
aug. 10. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Metionin ***** válasza:
100%
A híresség csak a nevet adja hozzá, a parfüm nem az ő munkája. Engem maga az illat érdekel csak.
aug. 10. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem az ő tulajdonában van a cég, ami a nevével árulja a parfümöket. Nicki Minaj és a Cosmopolitan magazin illatait is ugyanez a cég csinálja.

De talán nem mondok újat azzal, hogy az összes celebparfüm koppintva van egy másik, drágább alkotásról. Justin Biebernek is volt valami Collector nevű parfümje. Az egy az egyben ugyanaz az illat volt, mint a régi Ari. Mert az se a régi már, silány cukros lötty ahhoz képest, ami volt.

aug. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
95%
Nekem tetszik az érvelése. Bár biztos le fogtok pontozni miatta. 🤷🏼‍♀️
aug. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem ez egy teljesen korrekt, elvi érv. Nem minden a gyakorlat.
aug. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

#4–es, dehogy, én zöldet adtam, hiszen véleményeket kértem. :)

Többieknek is köszönöm a válaszokat!

aug. 11. 19:07
 7/8 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem teljesen normális érv. Van, aki nem képes az XY celeb nevével ellátott illatot viselni, ha az a celeb nagyon nem szimpatikus neki.
aug. 12. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Akinek amúgy tetszenek ezek a parfümök, - főleg a legrégebbiek, de nem kívánja támogatni ezt a nőszemélyt, szívből ajánlom a Juicy Couture Viva La Juicy szériáját. Az osztrák és német Douglas oldalakról meg lehet rendelni.

Ha nem is ugyanolyan, de ijesztően hasonló illatok. Ugyanaz a friss, gyümölcsös, édességes vonal.

aug. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!