Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Normális, hogy nem tudok...

Normális, hogy nem tudok elhasználni egy parfümöt?

Figyelt kérdés
Kb 30 db félig kifújt parfümöm van mert egyszerűen megunom vagy nem tudom milehet az oka. Volt olyan hogy tetszett egy parfüm csak iszonyat drága volt így nem vettem meg csak néha befujtam magam vele a boltba és kész,kb 2 hónapig mindig szerelemmel gondoltam rá aztán megvettem és itt ál a polcomon kb a negyede hiányzik belőle.Próbáltam már azt is,hogy kb minden másnap befújtam magam a dm-ben (tudom gáz de már nem tudom mitcsináljak) ezt csináltam kb 3 hétig de akkor is megkellet vennem azt a parfümöt és most itt van félig teli van ez is és már másikat használok. Van még rajtam kivül ilyen? Ti mitcsináltok? Kilehet ebből "gyógyulni"??

2017. ápr. 7. 09:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Én ugyan így vagyok, csak én egy nagyon kicsit, kb egy hétre való adagot hagyok benne :D azt oda szoktam adni anyunak vagy a nővéremnek, vagy elviszem suliba mert ott tesi után mindenki kölcsön kéri :DD 16/L
2017. ápr. 7. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ez is a bajom hogy még sajnálom is odaadni😅 egy kettőt szoktam csak a kis keresztlányomnak de azok is olyanok hogy már nem tetszenek.
2017. ápr. 7. 11:01
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem használod őket váltogatva? Nincs olyan szabály, hogy ha megveszed akkor nem használhatsz mást amíg el nem fogy. Sokan használják úgy a parfümöket, mintha ruhák lennének. Eleve hosszabb időre veszik, alkalmi használatra. Külön télre, nyárra, vagy hétköznapra, alkalomra, vagy akár csak hangulattól függően.
2017. ápr. 7. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen ezt is próbálom de mindig "vennem kell" egy újabbat.
2017. ápr. 7. 12:20
 5/8 anonim ***** válasza:

kicsit tul sok van neked belole . Nekem van mondjuk 3 IGAZI KEDVENC es van mellette olyan 5-10 kulonfele illatu amiket szeretek es hangulattol fuggoen hasznalom. Ha tul sok a nagyon kedvenced akkor igy jarsz hogy nem tudod elhasznalni oket. en ebbol a 3 bol sose fogyok ki mert maniakusan figyelem oket es mivel online vasarolom amikor kb 1/3 van mar csak belole veszek egy ujat, de azt nem bontom ki a csomagolasbol csak ha a regebbi elfogyott. probald meg oket rendszerezni valami modszerrel es foleg valtogasd gyakran. ami mar nem igazan tetszik azt add oda valakinek biztosan orulni fog neki akkor is ha hianyzik belole. en most keszulok venni egy regi kedvencet a ferjemtol kaptam egyet par eve YSL Opium mert kb 2 eve elfogyott. az otthoni arakat nemismerem itt olyan 30 ezer ftnak felel meg az ara dollarbol atszamitva.

90 ml van benne evekig eleg lesz megint;-))) szoval jo szortirozast van mit csinalnod;-))))

2017. ápr. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem teljesen normális, bár elég sok.

Én ha megunok és megundorodok egy illattól általában vagy oda adom barátnőmnek, mamámnak vagy wc illatosító lesz belőle. Igaz nekem nem ilyen sok parfümöm van de max 2 kedvencem van abból a párból.

2017. ápr. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia! Azt hittem, csak én vagyok így ezzel a problémával :)) Majdnem 50 parfümöm van, mert egyszerűen vágyom az újabbakra. Mindig jön egy másik illat, amit úgy érzem meg kell vegyek mert annyira tetszik. Aztán használom egy ideig, majd megunom.. Hosszú gondolkodás után úgy döntöttem, hogy inkabb eladom azokat a parfümöket amik már tényleg csak a polcon állnak. És abból a pénzből vettem újabb illatokat :) Ha már eladtad, hidd el, nem fogsz rájuk gondolni és nem fog hiányozni :) Egyébként a notino.hu-n tudsz venni parfümmintákat :) 1 illetve 5 ml-est. Jó tanács: Vegyél egy nagy levegőt es válj meg a már nem használt parfümjeidtől :)
2017. ápr. 8. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Ez a notino mintás dolog jóötlet.

Meg vannak ezek a kis Roxanne parfümök na ezeket eltudom használni de hát nincs nagy választék belőle jólenne ha bevezetnék ha minden parfümnek lenne ilyen kicsi kiszerelése.

2017. ápr. 9. 11:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!