Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Melyik a legfrissebb illatú...

Melyik a legfrissebb illatú Ariana Grande parfüm?

Figyelt kérdés
Eddig az Arit használtam, amit igazából nagyon szeretek mert friss és tartós, de keresnék egy kevésbé édest is. Ebben a melegben még könnyedebb parfümöt vagy akár testpermetet fújnék magamra. Régebben kipróbáltam a Mod blush-t de csak az első pár perc tetszett, a leszáradása már nem. God is a woman parfümre gondoltam, de megvárnám hátha van véleményetek róla, vagy bármi egyéb ötlet, tipp.

júl. 10. 09:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy pár éve tart már ezt az Ariana Grande fétis, de ha szereted a parfümöket, inkább azt ajánlom, hogy ne csak erre az egy márkára koncentrálj. Szegényes a választék, és évről évre egyre gagyibb a minőség.

Az új Ariknak már semmi köze nincs ahhoz az illathoz, ami annyira megfogott évekkel ezelőtt.


Egyik se az a nagyon friss kategória. Az Arit és a Blush-t mondanám annak a citrusosság miatt, de mivel azok kilőve, nem marad már.

A God Is A Woman inkább gyógynövényes, púderes, nem kifejezetettem nyári, és nem is tartós.

júl. 10. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha tetszik az Ari, a Marc Jacobs Daisy vonalat ajánlom, illetve a Juicy Couture Viva La Juicy flankereit, amiket, ha jól tudom, a reptéri parfümériában lehet megvenni. Friss, fiatalos, szexi illatok.
júl. 10. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

God is a woman szerintem szörnyű, ajándékba kaptam, de pár használat után lepasszoltam. Cukros körtés illata van az elején ami még viszonylag elmegy, de leszáradás után nekem inkább poshadt gyümölcs illata volt.

Cloud talán ami még kevésbé cukros, kicsit könnyedebb, de egyik Ariana parfümöt se mondanám kimondottan friss illatnak. Szerintem hűvösebb időben állják inkább meg a helyüket, mert épp ez a meleg, cukros, édes illat jellemző a márkára.

júl. 10. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Igazából nem ragaszkodom foggal-körömmel ehhez a márkához. A legújabbak nem igazán nyűgöztek le, a Cloud vonal pedig nem az én ízlésem. Az egyszerűbb, virágosabb-frissebb, esetleg kicsit gyümölcsös illatvilágot szeretem. Az Ari ha jól tudom régi megjelenésű, ezért gondoltam hátha egy szintén régebbi parfümje is jó lehet, de így elengedem. :)

Esetleg testpermetet használtok ilyen melegben, valamilyen friss, kicsit virágos de nem édes illatút?

júl. 10. 13:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!