Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Magyarországon hol lehetne...

Magyarországon hol lehetne venni valóban eredeti parfümöket?

Figyelt kérdés

Eddig én külföldön vettem parfümöket, az üzlet neve Sephora. Hibátlan minőségű parfümök vannak ott, eredetibbek mint itthon.

Viszont Magyarországon nincs Sephora. A Douglast néztem ki, hogy talán onnan lehetne. De bizalmatlan vagyok az itthoni minőségű parfümökkel, félek hogy olyat kapnék ami sem tartósságban sem másmilyen téren közelébe sincs az eredetinek.

Ti mit tanácsoltok, aki vásárolt már onnan meg volt vele elégedve?



aug. 11. 16:43
 1/9 Gál Gábor 2024 ***** válasza:
100%
Nem kell bizalmatlannak lenned, a DM, Rossmann, Müller, Marionnaud, Notino, Douglas mind nemzetközi hálózattal bíró üzletek.
aug. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Neroli, Belodore is jó, ha komolyabbat akarsz.
aug. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
79%
😂😂😂😂😂
aug. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Az összes normális boltban rendes gyártói termékek vannak. Csak a cigánytól meg a kínaitól meg a kis abc-től tudsz kamusat venni.
aug. 12. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem az aluljáróban veszed akkor azt fogod kapni amit valasztottal
aug. 12. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

"eredetibbek, mint itthon"

Ezt magyarázd már el 😃

aug. 12. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 renton9999 ***** válasza:
100%
sötétség..... :D "eredetibbek"
aug. 19. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

Neroli, 7scents, Cherry Garden, Salon de Parfum

Itt még a Sephoránál is eredetibb illatok vannak, mert a luxuscégek és a celebmárkák évtizedek óta a niche piacról koppintanak.

Kreatív, művészmunkát végző emberek ötleteit lopják el, hogy aztán alaposan felmarketingelve saját durranásként adják el az olyan kis sznobocskáknak, mint amilyen te is vagy.

aug. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
“bizalmatlan vagyok az itthoni minőségű parfümökkel” - Miért, szerinted mit árulnak a plázákban lévő, külföldön is működő üzletláncokban (Douglas, Madionnaud)? A kínai ócskás földalatti kutyulmámyait? 🤡☠️
aug. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!