Melyik parfüm lehet?

Figyelt kérdés
Női parfümről van szó, külföldön is sok nő viselte. Eléggé hasonlít az illata a Paco Rabanne-Fame parfümre, de még annál is sokkal erősebb és "tolakodóbb", viszont az illatjegyek nagyjából egyeznek. Nagyon tetszik az illata, de egyszerűen nem tudom melyik lehet az. A lényeg, hogy nagyon erős illat és tartós. Én egy drágább árkategóriájú parfümnek saccolnám illat és tartósság alapján.

júl. 26. 23:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Pedig ha sokan viselték, valószínű, hogy ez lehet. Esetleg a töményebb, fekete verzió vagy az arany színű Intense, amik tartósabbak a simánál.
júl. 27. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
38%

Lancome: La via est belle

Nagyon mainstream mostanság a nőkön. Rengeteg másolata is kijött.

júl. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

#2: Az teljesen más illatú, mint a Fame.

Az kókuszos, vaníliás és mangó is van benne.

júl. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek, akinek van még ötlete, szívesen várom.
júl. 28. 23:07
 5/5 anonim ***** válasza:

Montale Mango Manga

Viszont az extra töménység miatt az összes Montale parfüm fullasztó nyárra szerintem. Érdemesebb kis fiolában megvenni őket, és úgy adagolni egy tűvel, mert fújva instant agyhalál. Ezt úgy mondom, hogy imádom az erős illatokat.

júl. 29. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!