Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mennyire szeretitek a gourmand...

Mennyire szeretitek a gourmand illatú parfümöket?

Figyelt kérdés

Vanília, karamell, cukor, tejszínhab, csoki, makadámdió, méz, pisztácia, kávé stb.

Szeretitek vagy a hideg kiráz tőlük? Van esetleg konkrét parfüm ami nagyon tetszik vagy épp különösen rossz? Nyáron is szoktatok ilyen jellegű parfümöt használni vagy csak hidegebb időszakban?



júl. 15. 15:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A hideg nem ráz ki, de nem is szeretem. Én inkább a gyümölcsös, virágos illatú parfümöket szeretem.
júl. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon szeretem őket.

Paco Rabanne Olympea, Lattafa Khamrah, Issey Miyake Absolue a kedvenceim, de inkább ősz, tél, kora tavasszal. Nyáron ezek fullasztóak.

júl. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kevésbé tetszenek. A második egyből leírta azt, amitől én pl. falnak megyek. Ezek szerint sokfélék vagyunk. A fás illatokat kedvelem leginkább.
júl. 16. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Metionin ***** válasza:
100%
Szeretem őket, csak ne legyen nagyon gejl.
júl. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én a madárlátta parfümöt szeretem
júl. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Máson szeretem, magamon inkább a virágos vonal jön be. Vannak kivételek, Love Tuberose, Mon Exclusif, Bodacious - ezeket szeretem magamon is, de az első kivételével inkább télen.
júl. 22. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!