Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen/melyik orr pc nem...

Milyen/melyik orr pc nem feltűnő? Az orr melyik részén nem feltűnő egy kis kő?

Figyelt kérdés

2022. jan. 29. 11:53
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%

Ezt te is tudod...

Oldalt egy apro pici ko nem feltuno.

Minden mas az.

2022. jan. 29. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
23%
Egyik oldalon sem feltűnő a pici kő, és az még elegáns is lehet. A karikák szerintem nagyon előnytelenek.
2022. jan. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
Nekem karika volt, 1,5 hónap után kivettem, mert a szervezetem kidobta. Mindig gyulladt volt és állandóan folyt az orrom tőle. Én is szerintem egy kis követ fogok bele tetetni legközelebb.
2022. jan. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom, miért kellett rommá pirosozni, mikor kb. ugyanazt írtam, mint az első. A karikák feltűnés szempontjából igenis előnytelenek, a kérdező pedig kifejezetten arra kérdezett rá, hogy melyik nem feltűnő.
2022. jan. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Aláírom hogy a karika tényleg nem szép, olyan agresszív hatást kelt, többet nem engednék karikát berakatni. #3.
2022. jan. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
A szüleim észre veszik a kis követ szerintetek?
2022. jan. 29. 13:25
 7/12 anonim válasza:
Azért nem láthatatlan, észreveszik :)
2022. jan. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Mindenre nemet mondanak semmmit nem csináltathatok pedig már 17 vagyok.
2022. jan. 29. 13:29
 9/12 anonim válasza:
76%
Őszintén, nem maradsz le semmiről. Igaz én jóval idősebb vagyok nálad, de kicsit megbántam hogy még novemberben orr pc-t csináltattam. Megbámultak az emberek, kérdezték ismerősök hogy nő létedre mégis hogy? Egyetemen sem díjazták. De aztán a szervezetem megoldotta, állandóan gyulladt volt, és állandóan folyt az orrom, nem volt túl gusztusos. Most hétfőn vettem ki, mert elegem lett hogy szó szerint gennyesen gyulladt már megint. Hidd el nekem, nem ettől leszel menőbb vagy jobb.
2022. jan. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
9.: Mi köze van a nő létnek ehhez? Sokkal több nő hordja, mint pasi, az apró, kicsi kő pedig kifejezetten elegáns. Ép ember pedig nem azért csináltat, hogy menő vagy jobb legyen, hanem, mert tetszik neki.
2022. jan. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!