Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mikor kezd feltűnő lenni...

Mikor kezd feltűnő lenni otthon, ha a lánygyereknek sosincsen barátja?

Figyelt kérdés
Nem mutat érdeklődést feléjük és soha nem beszélt egyről sem? Körülbelül mikor figyelnek fel erre a szülők?
2016. máj. 20. 18:26
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
43%
16-7-8 evesen mar biztosan.
2016. máj. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
90%
Attól, mert nem beszél otthon a barátjáról, vagy nincs barátja mert esetleg szégyenlős, vagy burokban nevelték, vagy mert nem számol be minden hímről aki valaha is tetszett neki az még nem jelenti azt, hogy nem nem érdeklik a fiúk, egyszerűen csak magánügyként kezeli ezt. Te vagy a lány? Nyugi, nem hiszik azt, hogy leszbikus vagy.
2016. máj. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
2: Pont, hogy az vagyok. :)
2016. máj. 20. 18:39
 4/19 anonim ***** válasza:
18%
Jézusisten.
2016. máj. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 HaEv ***** válasza:
98%

Kedves Kérdező!

Ha a szüleid még nem kérdezték, hogy miért nincs fiúd, az nem jelent feltétlenül rosszat.

Gondolom, az érdekel elsősorban, hogy mikorra várható majd hogy el kell mondd nekik a fenti mondatot.

Ha szeretnek, már észrevették. :)

2016. máj. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
79%
22 körül :D
2016. máj. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
98%

A 2-esnek:

Ó, dehogy nem hiszik azt, hogy leszbi!!! Rólam is azt hitték, pedig én heteroszexuális vagyok. Már 16-17 éves koromban kérdezték otthon, hogy nem a lányokat szeretem-e véletlenül, mert egyszer sem vittem haza egy fiút sem. Közben meg sosem szerettem a lányokat, egyszerűen csak soha nem érdeklődtek irántam a fiúk, így tehát nem tudtam kit hazavinni! Na kapásból el is lettem könyvelve leszbikusnak. :/ A hasonló sorsú, szintén heteró, barátnőimmel is szintén ez volt! Mindegyiket zaklatták otthon a szülők azzal, hogy nem leszbikusak-e a tinédzserkor vége felé.


30/N

2016. máj. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
97%
20 vagyok, tőlem már kérdezték, hogy van-e, apa azt is, hogy miért nincs. Igazából erre nem nagyon tudtam semmit mondani, csak hogy elkerül a szerelem. Kicsit azért rosszul esik rokonoktól amikor megkérdezik és azt mondom, hogy nincs, egyből jön az, hogy biztos hazudok, meg csak rejtegetem. Aztán rohadtul nem egyébként. Kb. egyébként már 17 éves koromtól feljött párszor ez a téma.
2016. máj. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Mindenkinek ment a zöld kéz :)
2016. máj. 20. 20:00
 10/19 anonim ***** válasza:
97%
Hány éves vagy kérdező? Ez erősen családfüggő is, nálunk pl. ez soha nem volt téma, nem is beszéltem nagyon fiúkról és 25 év alatt egyetlen srácot mutattam csak be itthon, bár az sem volt egy hosszúéletű dolog...
2016. máj. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!