Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mikor kezd feltűnő lenni...

Mikor kezd feltűnő lenni otthon, ha a lánygyereknek sosincsen barátja?

Figyelt kérdés
Nem mutat érdeklődést feléjük és soha nem beszélt egyről sem? Körülbelül mikor figyelnek fel erre a szülők?
2016. máj. 20. 18:26
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem rólam is hitték azt, persze nem nekem mondták, hanem a hátam mögött sutyorogtak :D Biztos nagy kő esett le a szívükről, amikor elhoztam a barátom, mert feltűnően kedvesek vele.
2016. máj. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
63%
Nekem 19 éves koromban már szóltak miatta, én mondtam is, hogy leszbikus vagyok, de nem hitték el, azt gondolták viccelek és nevettek egy jót. :)
2016. máj. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
70%

Engem sajnos 14-15 évesen már napi szinten csesztettek ezzel. Érdekes módon, az nem tűnt fel hogy alapból barátaim sincsenek, sőt, annak még örültek is, mondván "elvan magának, legalább nem járnak ide idegen gyerekek".

Szülőfüggő szerintem. Meg rokonfüggő. Ugyanis tapasztalataim szerint a pletykás rokonok hamarabb kezdik el kérdezgetni, hogy na és a fiúk, na és ki tetszik?

Nálam is ők voltak az elsők, akik felháborodtak, hogy nekem 8-adikos létemre senki nem tetszik az osztályból. Én meg nem értettem, hogy miért is kéne bárkinek tetszenie.

Leszbikusságot nem fogtak rám, a szüleim korosztályának ez szerintem akkora tabu, hogy eszükbe sem jutott. A gimis kolimban viszont már visszahallottam, aminek az volt az egyszerű oka, hogy sosem láttak a folyosón smárolni egyetlen hímneművel sem. (megjegyzem, lánnyal sem, szóval nem tudom, honnan jött nekik hogy akkor csak leszbikus lehetek - egyébként nem vagyok az).

2016. máj. 22. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
94%
A közeli ismeretségi körünkben van egy lány, 35 éves múlt es sosem volt barátja de nővel sem láttuk. Mindig bulizik, kiterjedt baráti köre van, klassz melója, egyik fesztivál a másik után, színház mozi, autó , de az édesanyjával él, és egyszerűen nem mutat érdeklődést a másik nem iránt. Kb 10 éve ezen agyalunk ha szóba jön.
2016. máj. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Egyszer voltam alibi pasi. 19 éves lány hazavitt mutogatni, akkor 20 voltam. Mondjuk a lány szedett fel. Vagyis nem is tudom hogy is volt ez 1 végigcsókolózott éjjel és 2 jó randi után 4ediken vitt haza, ott aludtam de megvolt neki...Aztán szakított. Kiderűlt volt már leszbikus kalandja, utánam barátnöje volt, végül hazavitte öt is.
2016. máj. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Újabban minden 2.kérdező leszbikus. Mi ez valami divat? Ne értsetek fèlre, nincs bajom a mássággal, de mintha egyre többen lennének.
2016. aug. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
#16: Azt én is észrevettem, hogy nagyon sok lány mondja ezt. Az ismeretségi körömből az utóbbi egy évben 8-9-en beközölték, hogy mégsem leszbikusok hanem bik vagy heterok. Én nem lettem ilyen. :)
2016. aug. 2. 22:10
 18/19 anonim ***** válasza:
Abszolút szülőfüggő. Engem elfelejtettek felvilágosítani, ezért én büntiből egyetlen fiút sem vittem haza. Van barátod? Nincs. Közben meg mindent házon kívül intézek. Nem hiszem, hogy elhiszik, de különösebben nem érdekel.
2016. aug. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Mindig van/volt olyan fiú, aki éppen tetszett, de itthon sose beszéltem róla. Igazából mi itthon ilyen dolgokról nem is beszélünk... meg szerintem azért se beszélek róluk, mert beharangozom, hogy tetszik XY, akkor mindennap jönne a kérdés: "na mi van XY-nal?" Nem mintha eddig lett volna bármilyen kapcsolatom fiúval. Egyszer találkoztam eggyel,azt bejelentettem itthon, és anya mondta, hogy ne legyen unoka (úgy gondolja talán, hogy csak úgy lefekszek valakivel, vagy nem tudott mit mondani, mivel ilyenekről soha nem beszélünk, és ez ilyen sablon szöveg volt?), utána meg kérdezte, hogy mi van a fiúval. Én már 21 éves vagyok, és igen, szégyen-szemre még sose volt fiúm, de itthon sose kérdezték, hogy miért nincs, stb. Kb. mintha természetes lenne, hogy a tesómmal mi örökké agg-szüzek maradunk. Szóval szerintem ezt szülője válogatja.
2016. aug. 16. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!