Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apám megvert ezért elgörbült...

Apám megvert ezért elgörbült az orrom, nem feltűnő, de látszik. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Már majdnem fél éve volt.

Akkor elvoltam a háziorvoshoz, aki azt mondta, hogy szerinte nem tört el. Vérzett. Ezek szerint mégis, mert látszik.

Mit tehetnék?

Anyám nem normális (ez teljesen komoly) , meg se hallja amikor mondom neki. Azt mondja, hogy "foglalkozzak inkább a tanulással. Meg ők ezt megtehetik, mert náluk lakom. Régen is megverték a gyerekeket, most meg megy ez a feljelentés dolog."

Nagyon jó, hogy amúgy is bajom van a külsőmnel, erre mégjobban elcsúfítanak egy fiatal lányt. Mert visszabeszéltem, mikor előadta mekkora piszok vagyok és kiraknak az utcára. Azért, mert megszülettem, joguk van elcsúfítani egy életre.

A tesómnak meg persze megvesznek mindent, csak velem művelik ezt.

Nem kamu a kérdés.


2017. aug. 13. 20:33
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
Röntgen volt?
2017. aug. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
4%
Hány éves vagy nemkamu? :D
2017. aug. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
17%
Kérj a másik oldalról is egy pofont, nem kamu.
2017. aug. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem volt, elhittem neki, hogy nem tört el.

Azért írtam, hogy nem kamu, mert, ilyenkor elkezdik.

De köszönöm a hasznos válaszokat...

2017. aug. 13. 20:48
 5/7 anonim ***** válasza:
59%
Röntgeneztesd meg.
2017. aug. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Várd meg, amíg betöltöd a 18-at, és amikor teheted, elmész, és otthagyod őket a francba. Gyökerekkel sajnos nem nagyon lehet mit kezdeni. Azok gyökerek is maradnak. Egy dolgot lehet tenni. Szabadulni tőlük, amilyen gyorsan csak lehet.
2017. aug. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a válaszokat!

Képzeljétek beszéltem anyával, hogy most mi lesz. Közölte, hogy apád hozzád sem nyúlt, még ők fenyegetnek bírósággal. Csomószor hallottam, hogy sugdolóznak, meg mondja, ha mégegyszer kiszól ilyet, akkor bíróságra viszi az ügyet.

A legjobb lett volna a sokadik eset után látlelet, mégha kidobnak.

Ui. Kedves Testvérkém te meg tanulj, ne ezt az oldalt nézegesd, örülj, hogy nem veled történt ez.

2017. aug. 25. 20:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!