Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Férfiként szeretnék sminkelni,...

Férfiként szeretnék sminkelni, hogy szebb legyen az arcom. Ez baj? (nem vagyok meleg)

Figyelt kérdés

#smink #sminkelés #sminkelés férfiként
2021. ápr. 15. 22:55
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%

17!

Nő vagyok, az a kategória, aki után megfordulnak a férfiak és nincs olyan nap, hogy vki ne kérné el a számom. De hétvégente nyaranta itthon szoktam betonozni, tudok falat vakolni, festeni, földet művelni, vízvezetéket és csapot szerelni, bútorokat készíteni (nem ikeas "összerakom és kész", hanem rendes fából) stb. mindig én csináltam és fogom is. Szeretek focit nézni, a Chelsea a kedvencem, minden meccsüket megnézem. Ez nem von le semmit sem abból, hogy nő vagyok. Ez csak annyit tesz, hogy nem várom el a férfiaktól, csak mert van vmi a lábuk között, hogy elvégezzenek olyan munkákat, amik a szexizmus miatt nekik van tulajdonítva. 2021- et írunk, ne legyünk már ilyen korlátoltak, nincs férfi és női munka, egyébként is régebben a nők is csináltak ilyen dolgokat mikor a férfiak a háborúban voltak.


Kedves kérdező, ha sminkelni akarsz, nyugodtan. Ne érdekeljen mások véleménye.

2021. ápr. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 Metionin ***** válasza:
100%
Sminkelj nyugodtan, ha ettől jobban érzed magad. De ajánlatos magát a bőrt is ápolni, mert a smink is jobban mutat a szép bőrön, na meg kevesebb kell rá és nem olyan feltűnő.
2021. ápr. 17. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
31%
21: Ez akkor azt jelenti, hogy nyáron a 40 fokban betonozol egyedül/más nőkkel, amíg a férfiak bent vannak a házban és semmi pénzért nem jönnének ki, mert leolvad a melegben a smink vagy lepattog a körömlakkjuk?
2021. ápr. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha a pórusokat szeretnéd eltüntetni, akkor egy jó primert vegyél. Reggel csak felkened, lehet kézzel is, este meg alaposan arcot mosol, a kutya se veszi észre 😉
2021. máj. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!