Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogy legyek szebb? Tudnátok...

Hogy legyek szebb? Tudnátok tanácsokat adni? Hogy sminkeljek stb.

Figyelt kérdés
2021. febr. 8. 11:23
 1/5 A kérdező kommentje:
Sajnos azok elég nagyon😅
2021. febr. 8. 11:30
 2/5 anonim ***** válasza:

Milyen színű a hajad, szemed? Milyen a bőrtónusod? Milyen alakod van? Hány éves vagy? Milyen stílusú ruháid vannak?

Ha ezeket megadod könnyebben tudunk tanácsot adni:)

2021. febr. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nagyon sötét barna a hajam a szemem is sötét barna. A bőröm elég fehér. Nem mondom magam kovérnek de nem 40 kiló vagyok. Van fenekem és mellem. 17 éves vagyok, napi szinten elég sok sminket teszek magamra de nekem sehogy nem tetszik. Egyáltalán nem öltözködök kihívóan. A kicsit kivágott felsőt sem veszem fel, nyáron még a rövidnadrágot sem veszem fel.
2021. febr. 8. 13:25
 4/5 anonim ***** válasza:
86%

Ezek alapján eléggé átlagosnak tûnsz.


A sminkbõl nem csak a mennyiség számít, hanem a hogyan és a minõség is.


Azt ajánlanám nyiss magadnak egy pinterest boardot, és keress neked tetszõ ruhákat, sminkeket, cipõket, frizurákat. Rakd ki a szekrénybõl azokat a cuccokat amikben nem érzed magad jól, amik nem jók rád vagy szakadtak.

2021. febr. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Sunshinedoll ***** válasza:

Neked mi tetszik? Te mit találsz szépnek?

Hiába mondom, hogy szerintem mit csinálj, ha neked az egyáltalán nem tetszik. Onnan kéne kiindulni, hogy Te mit szeretnél látni.

2021. febr. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!