Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyhogy én smink nélkül...

Hogyhogy én smink nélkül szebb vagyok, mint sminkben?

Figyelt kérdés
Tavaly próbabálra ki lettem sminkelve, és sokmindenkitől megkaptam, hogy szebb voltam smink nélkül. És most jövök rá, hogy tényleg. Mármint ma is kisminkeltem magam, és sokkal szebbnek láttam magam alapozó, rúzs, és szempillaspirál nélkül, miután lemostam. Elvileg a sminknek szépítenie kellene, nem? Vagy...?
2021. febr. 3. 20:47
 1/10 Noren1989 ***** válasza:
100%
Nem feltétlen. Egy smink is lehet előnytelen, pl egy rossz kiemeléssel, àrnyékolàssal, rossz színekkel.
2021. febr. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom rossz volt a smink.
2021. febr. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%
Szerintem ha egy profi sminkes készítette volna a sminkedet, aki pontosan látja, hogy milyen színek illenek hozzád, mit kell kiemelni, vagy éppenséggel eltakarni stb., akkor szebbnek tűnt volna az arcod.
2021. febr. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Metionin ***** válasza:
100%
Simán lehet ha nem megfelelő a smink. Rossz színekkel, textúrával, kontúrral nagyon el lehet cseszni a szép arcokat is.
2021. febr. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg nem a bőrödhöz illő alapozót választottál. Kísérletezz melyik szín áll jól pl a szemhéjadon, valamelyik nekem se áll túl jól (mondjuk a füstös), és ugyanez a helyzet a rúzssal, sőt én emiatt azt se használok.

Rakj fel enyhe sminket, én is annyit szoktam: korrektor, szemöldökceruza, szempillaspirál, nem kell túlzásba vinni. Hasonló marad így a természeteshez.

2021. febr. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
37%

Ezzel nem vagy egyedül.

Kevés olyan lányt láttam, aki sminkben jobban tetszett volna, mint anélkül. Konkrétan összesen eddig egyet. A többség határozottan jobban néz ki anélkül, a többieknél meg irreleváns.

2021. febr. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Sunshinedoll ***** válasza:
68%

Valószínűleg előnytelenül, nem jól sminkeltél.

Egy szép, finom sminkkel mindenki szebb, mint amúgy. Nyilván egy előnytelen sminkkel rontani is lehet a megjelenésen nem is kicsit.

2021. febr. 4. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Egy előnytelen smink sok mindentől függ nem csak attól hogy túlzásba viszed meg elütő szineket használsz.

Egy jó smink mindenkit kivétel nélkül szebbé, frisebbé, tesz.

Viszont egy elönytelen sminket ha meglátsz valakin aztán lemossa persze hogy szebbnek fogod találni.

2021. febr. 6. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
49%
minden emberi arc tökéletlen, nem szimmetrikus, az arcbőrnek nem egységes a színe, stb. éppen ezért egy jó sminktől jobban néz ki az ember, akkor is ha az nagyon minimális. de lehet rendkívül előnytelenül is sminkelni, ha vki rosszabbul néz ki tőle, akkor az az előnytelen smink miatt van, lehetséges hogy nem számodra megfelelő termékeket használtál, nem jó technikával csináltál vmit, a színek nem voltak előnyösek, stb.
2021. febr. 10. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
76%
Ez egyrészt függ a saját ízlésedtől is - lehet, neked egy smink sem tetszene magadon, mert smink nélkül tartod magad a legszebbnek. Másrészt meg függ attól, hogy hogy sminkelnek ki. Rengeteg sminkelési stílus és technika létezik. Engem speciel kent már ki úgy hivatásos, profi sminkes, hogy a végeredménytől elhánytam volna magam, annyira nem tetszettem magamnak, pedig általában, egy jó sminkkel jobban tetszik a külsőm, mint a tükörben. Van, aki pl. nagyon öregesen sminkeli magát vagy másokat, nagyon régi tippek alapján, 20-30 éves, meghaladott technikákkal/ nem látja, hogy neki milyen tusvonal, milyen szemkontúr, milyen színek állnának jól... olyan is van, aki a jelenlegi trendet alkalmazza nyakló nélkül, és nem látja át, hogy az sem áll mindenkinek jól (instán most éppen a fényes bőr a menő, ezért rengeteg használnak pl. fényes primert, folyékony highlightert... ami pl. egy zsíros bőrű nőn gyakran katasztrófa). Van, akinek a glamúros áll jobban vagy tetszik jobban, valakinek az enyhén szépítő.
2021. febr. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!