Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A MAC Studo Fix alapozó...

A MAC Studo Fix alapozó megéri az árát?

Figyelt kérdés
Elég sok pozitív tapasztalatot olvasok róla, gondolkozom, hogy kipróbálom. Kombinált bőrtípusom van, most a Bourjois Healthy Mix alapozót használom, amit szeretek, de ki akarok próbálni valami újat a változatosság kedvéért :)

2021. febr. 2. 11:00
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
8 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
65%

A Bourjois nagyon jó márka és nem is vészesen drága! Én imádom a termékeiket :) a cc krémük jobban és szebben fed mint egy másik márka alapozója : L'oreal pl.

Tudom, hogy nem ez volt a kérdés, de lehet ez után nem lesz akkora Hűha számodra a Mac. Nekem a Bourjois is nagy hűha :))

2021. febr. 2. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
62%
Ha drága alapozót akarsz akkor inkább Estee Lauder doublewear
2021. febr. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon szeretem a Mac SF alapozót, szerintem maximálisan megéri az árát.
2021. febr. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Két teljesen más kategória, és nem az áruk miatt. Próbáltam mindkettőt. A Bourjois egy könnyebb alapozó, vékonyabb fedése van. Ha nincsenek különösebben bőrhibáid, akkor teljesen tökéletes ez. (illetve én a Healthy Mix BB krémet is imádom) A MAC full fedésű, akkor ajánlanám inkább, ha vagy nem elég a Bourjois fedése, vagy alkalmi sminket szeretnél készíteni. Tartósabb is sokkal, mint a Bourjois. Mattabb, és nem fénylik át úgy, mint a Bourjois.
2021. febr. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)

Valószínűleg kipróbálom majd, sokat nem veszítek vele, maximum nem veszem meg többet.

Sajnos tini koromban szereztem pár bőrhibát, amiket kicsit nehezebben tudok csak elfedni, szóval ezért is gondoltam arra az alapozóra, nagyon kíváncsi vagyok rá, mert rengeteg véleményt olvastam róla, remélem beválik majd!

2021. febr. 3. 12:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!