Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Drágább vagy közép kategóriás...

Drágább vagy közép kategóriás alapozó is jó? Megéri a drágábbikat venni vagy csak a márkát fizetem meg?

Figyelt kérdés
Láttam az össezetevőket interneten , és pl egy 12.000 ft os Estée Lauder alapozó is tele van káros anyagokkal szinte több mint egy essence-esbe akkor most mi az igazság?

2016. júl. 12. 18:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Attól függ, neked mi a káros anyag.
2016. júl. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az alapozók esetében a legfontosabb a fedés, az meg ha végignézed az olcsó alapozókat, egyiknek sincs nagy fedése, inkább színezett hidratálóra hasonlítanak. Akinek valóban alapozóra van szüksége, annak ez édes kevés lesz 2 rétegben is. A drágább fajtákból van csak jó fedésű, káros anyag mindben van, nem lehet elkerülni. De amúgy ami jobban fed abból kevesebbet kell használni is, szóval tovább kitart.
2016. júl. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Az Esté Lauder alapozókban nem sok káros anyag van. Onnan tudom, mert én az ilyesmire kínosan ügyelek, és van EL alapozóm. Most random rákerestem egy essence alapozóra, abban viszont több, kevésbé szimpatikus összetevőt is felfedeztem. Azt is kétlem, hogy tartósságban és minőségben egy essence túlmutatna egy high end kategóriás alapozón.
2016. júl. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem pl az olcsó is megteszi, nem pattogzok ki és fed is annyit amennyit kell. Ha valakinek érzékenyebb a bőre, akkor nála nagyobb lesz a különbség.
2016. júl. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem tökéletesen elég a NYC alapozója, egy ezresbe fáj és pont annyira fed, amennyire én akarom, vagyis szinte semennyire. Nekem azért kell, hogy egyenletessé tegye az arcbőröm színét, egyébként nem szeretem, ha túl sok van rajtam, olyan érzés, mintha nem lélegezne a bőröm.


Viszont ha minőségi fedést akarok, előkapom a L'oreal True Match alapozót, szerintem ár-érték arányban nagyon jó. Nem tudok sok mindent az összetevőkről, de állagban meg színben meg vagyok vele elégedve és a bőröm is szereti. Szerintem ha a legkevésbé károsat keresed, próbálkozz olyanokkal, hogy Lush, Yves Rocher. A MAC alapozókat sokan dícsérik, ám a Peta szerint még mindig tesztelnek állatokon, ami nekem elég ok arra, hogy soha be ne tegyem a lábam hozzájuk. :)

2016. júl. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat !
2016. júl. 13. 12:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!