Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek ez sok 15-6 évesen?

Szerintetek ez sok 15-6 évesen?

Figyelt kérdés
Elég pattanásos az arcom és eddig semmi sem használt... Szóval kénytelen vagyok eltünteti valamivel... Ezért használok alapozót és a rondább pattanásokra szárító korrektort. Ezenkívül használok szempillaspirált és szemöldökporral ki szoktam tölteni a szemöldököm hiányosabb részeit.

2016. jún. 30. 23:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem.
2016. jún. 30. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

ha normális keretek között van az alapozó használat, akkor oké, de érdemes elmenni kozmetikushoz a pattanásokkal


ha elmész, aznapra már semmit ne tervezz, mert nagyon piros lesz az arcod :D

2016. júl. 1. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem sok.
2016. júl. 1. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
86%

Látatlanba nehéz megmondani mi sok, mi nem. Az alapozókkal a fő gond az szokott lenni hogy egy olcsó, béna márka még több pattanást okoz, így tönkreteszed vele a bőröd, sose fog javulni. Értelme nincs.

Szempillaspirál egy rétegben okés, ha nem csomósodik össze. Szemöldökpor szokott a gázos lenni a tiniken, mert valahogy nem jól használják, vagy túl sokat, vagy túl sötétet... nem tudom, de ahogy látom a legtöbb lánynak még a hiányos szemöldök is jobban áll, mint a porral kimázolt.

2016. júl. 1. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
38%

Elég sok.

Az a baj,hogy nem ez a megoldás,és ez a sok smink csak még jobban tönkreteszi a bőröd.

Menj el vérvételre,nézess hormonszintet,ételallergiát,és addig is tisztítsd megfelelően a bőröd.

A kozmetikus is csak látszat megoldás,mert ha valakinek kórosan sok a pattanása annál valamilyen betegség áll a háttérben.

2016. júl. 1. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nekem nem lett több pattanásom az alapozótól, sőt talán inkább kevesebb. A szemöldökporral pedig jól bánok, ugyanolyan a végeredmény, mintha csak a saját szemöldököm lenne.Az arcomat rendszeresen tisztítom.
2016. júl. 1. 07:10
 7/12 anonim ***** válasza:
32%
Nokent nem szoktam erteni hova kenik fel ezeket a nok ebben a melegben... masreszt pedig van egy horribilis latvany eredmenye a 15 eves kislanyoknak meg az ilyen sok sminknek. Inkabb az okot keresd a pattanasokra es azt probald megszuntetni, ehelyett a sok kence helyett, amik csak tuneteket kezelnek.
2016. júl. 1. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem sok, viszont a pattanásokkal érdemes elmenni kozmetikushoz, illetve ha nagyon rossz a helyzet, akkor bőrgyógyászhoz. Alapozónál nézd az összetevőket amúgy, nehogy olyat kenj a bőrödre, ami még jobban irritálná.
2016. júl. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem sok,ha szépen és ésszel viszed fel.Pl több réteg alapozó és púder teljesen felesleges (sajnos sok ilyet látok fiatal,egyébként szép arcú lányokon) ,elég ha a korrektort rétegzed szükség eseten a problémás területekre (pattanásokra) ,az alapozó pedig leheletvékony az egész arcon .

Egyébként ha aknés vagy,mindenképpen figyeld az összetevőket,az alkoholt és a parfümöt kerüld az oylan dolgokban,amik egész nap az arcodon vannak . Értem ezalatt,hogy egy zsíros,pattanásos bőrnek jót tehet az alkoholos tonik,napi egyszer,de ha az alapozódban van,az nagyon irritálja a bőrt.

2016. júl. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Egyáltalàn nem sok. Én is 16 éves vagyok, én használok szemfestékeket, rúzsokat is. Egyáltalán nem durva, mert próbálok természetes-szép hatásra törekedni.
2016. júl. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!