Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Fehér szemceruza a vízvonalon...

Fehér szemceruza a vízvonalon jól néz ki?

Figyelt kérdés
Azt hallottam, nagyobbnak látszik tőle a szem.

2021. jan. 28. 11:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek mas áll jol, probald ki es eldontod. Kepeken jol nez ki, en sajat magamon idegennek ereztem, nem lettem tole magabiztosabb, sőt...
2021. jan. 28. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha jol erzed magad vele akkor csinald meg :), magamon nekem se tetszik, az a lenyeg hogy magabiztos legyel
2021. jan. 28. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
57%

Szerintem borzalmas. Inkább valami világos, de bőrközelibb, lehetőleg csillogósabb highligh színt használj. Az is nagyobbnak láttatja a szemet, de nem olyan masterkélten, mint a fehér.

Bár ha neked úgy tetszik, a te dolgod.

2021. jan. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is elég fura, mű hatása van a fehérnek, de el tudom képzelni, hogy van akinek jól áll. Nekem nagy szemeim vannak, tinikoromban próbálkoztam fehér szemceruzával, de nagyon viccesen mutatott rajtam. Nekem pl a barnás árnyalatúak állnak jól.
2021. jan. 29. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nagyobítja frissebé teszi a szemet.
2021. jan. 30. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Másokon szerintem is jól néz ki, de magamon nem tudnám elképzelni. Esetleg ha egy kicsit világosabb az szeretnél, és nem a megszokott fekete színű szem ceruzát, szerintem próbálkozz meg egy barnával, vagy ha szeretnél egy kicsit világosabbat akkor vannak egészen világos barnák, amik szerintem jól néznek ki. Vagy valami bőr színűvel is meg lehet próbálkozni. Az szerintem jól néz ki. És nem olvad bele az arcodba, de mégis kicsit természetesebb hatású mint a fehér.
2021. febr. 13. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!