Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Férfiként szeretnék sminkelni,...

Férfiként szeretnék sminkelni, hogy szebb legyen az arcom. Ez baj? (nem vagyok meleg)

Figyelt kérdés

#smink #sminkelés #sminkelés férfiként
2021. ápr. 15. 22:55
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
39%

"Az a férfi aki annyira bizonytalan a saját férfiségében, férfiasságában, hogy egy pici sminktől nőnek érzi magát, annak dolgoznia kéne az önbizalmán, nem is keveset."


Nem azt akartad mondani, hogy aki annyira bizonytalan saját férfiasságában, hogy elkezdi sminkelni magát, az inkább az önbizalmán dolgozzon?

2021. ápr. 16. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:

#11

Lényegében igen, de a férfiasság és férfiség két külön dolog, ezért írtam úgy ahogy.


Sok olyan szitkozódást hallani, amikor valakit nem csak melegnek, de transznak is bélyegeznek, ezzel pedig nem csak a férfiasságukra, hanem a férfi mivoltukat is megkérdőjelezik.

2021. ápr. 16. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
25%
attól hogy valaki meleg, vagy nőnek képzeli magát, vagy akár át is műtteti magát, még férfi marad.
2021. ápr. 16. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

#13


Nem állítottam az ellenkezőjét, azt mondtam, hogy arra, hogy ki minek érzi magát, kinek mi van a lába közt, ki mihez vonzódik, arra nincs hatással, hogy mit ken magára.

2021. ápr. 16. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
50%
Nyugodtan sminkelj férfiként, majd akkor én bevonulok katonának nőként.
2021. ápr. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%

#15

Ugye tudod, hogy vannak női katonák?

2021. ápr. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

#16

Tudom, képletesen értettem.


Tehát pl. ő férfiként nyugodtan sminkelgessen, lakkozgassa a körmeit, dumcsizzon a barinőkkel, húzzon 20 centis tűsarkút miniszoknyával és crop top-pal, én meg majd nőként dolgozok építkezéseken, faiparban, nehéziparban, keresem a pénzt, megjavítom itthon az elromlott dolgokat, a tvben csak meccs és Forma-1 mehet, hétvégenként leugrom a kocsmába egy sörre a haverokkal stb. (igen, tudom hogy ezekre is van női példa, de nem sok, nem ez az általános/ a megszokott).


Remélem sikerült nagyjából elmagyaráznom, hogy mire gondolok, tehát a férfi nyugodtan csináljon nőies dolgokat, addig majd a nő megcsinálja a férfias dolgokat.

2021. ápr. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

#17-es vagyok, kis kiegészítés:

A "keresem a pénzt" részt úgy értem, hogy én keresem a több pénzt, tartom el a háztartást, a családot nagyobb részben pénzügyileg, nem a férfi.

(igen, kivételek vannak, igen, a nő is dolgozhat, lehet karriere stb.)

2021. ápr. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
17 miért nem tudná elvégezni egy nő a férfi feladatát? Miért becsülöd le a nőket?
2021. ápr. 16. 23:55
 20/24 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem becsülöm le a nőket, sehol nem írtam ilyet. Épp arról beszéltem, hogy a nőnek kell a férfi feladatait (is) csinálni.
2021. ápr. 17. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!