Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Férfiként szeretnék sminkelni,...

Férfiként szeretnék sminkelni, hogy szebb legyen az arcom. Ez baj? (nem vagyok meleg)

Figyelt kérdés

#smink #sminkelés #sminkelés férfiként
2021. ápr. 15. 22:55
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
93%

Nem, de ettől nem lesz szebb az arcod csak úgy tűnik.

Inkább megoldást keress amivel a bőrödet szebbé teheted.

Mi a gond a bőröddel?

2021. ápr. 15. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
90%

Tény: voltak korok már, amikor férfiak is sminkelték magukat (17-18. század) és manapság is egyre több ilyesmiről hallani.

A fekete-fehér fényképek korában tablóképekhez is sminkelték a férfiakat, a nagyobb kontrasztok miatt, a tévéseket pedig mai napig is sminkelik.

Tehát ilyen szempontból nem lehet kategorikusan azt mondani, hogy ez egy példátlan valami lenne.


De: ha elkenődik, lemossa az eső stb, az azért elég ciki tudna lenni úgy gondolom, ahogy az is, ha megbámulnának miatta, és igen, ha melegnek néznének, az is. (Hidd el, sokkal kevesebbért is sok hátrány érhet, ha melegnek gondolnak, ezt igazi melegként mondom...)

Leendő barátnőd szülei, édesapja szemében sem feltétlenül lenne jó pont, hogy a lányuk pasija sminkeli magát...

Szóval több a hátulütője társadalmilag, mint amennyi előnnyel jár, én azt hiszem.

De ezt neked kell eldöntened.

2021. ápr. 15. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Láttam, hogy más országban hetero emberek is sminkelnek, és ez tetszik a lányoknak. am a pólusok zavarnak a bőrömön
2021. ápr. 16. 00:04
 4/24 anonim ***** válasza:
90%

Magyarországon ehhez nem elég felvilágosultak az emberek itt mindenki azzal foglalkozik hogy a masik mit csinal, hogy nez ki stb ne hasonlítsd egy felvilágosult országhoz.

En biztos hogy nem sminkelnem magam de az se érdekel ha mas férfi igen. Ez a balkanon divat meg mindig hogy mindenki megbamulja a masikat.

2021. ápr. 16. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 Abody ***** válasza:
82%
Transz lányként én azt mondom, csak nyugodtan, jó móka is tud lenni, ha nem csak hibák elfedésére használod. Az elkenődéstől annyira nem kell minden esetben félni, bár a maszk meg orrfújás eléggé ledörgölik, tök mindegy, mit használsz. Amúgy meg annyira nem számít, hogy mit gondolnak az emberek, akik emiatt néznének kevesebbnek, azoknak a társaságára sose volt szükséged. De ja, első sorban megéri alap arcápoláson gondolkozni, sokkal kevesebb macera
2021. ápr. 16. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
86%

Én csak egy meleg srác vagyok, de ha úgy tetszik, lélekben lány, és mondhatom, hogy nekem egyáltalán nem tetszene, ha egy férfi sminkelné magát, vagy bármi nőies allűrje lenne. És nekem magamnak sincs, ha már férfi testem van, ahhoz igazodom testben.

Kétlem, hogy ez a nőknek túlságosan bejönne. Tiniknek talán, mert érdekes, vicces, de felnőtt nőknek aligha.


Miért nem növesztesz inkább szakállat, ha bajod van a pórusaiddal

(pólusa a mágnesnek van, meg a Földnek, amire te gondolsz, az pórus. ;) )

2021. ápr. 16. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
78%

Én annak a híve vagyok, hogy mindenki azt csinál a saját testével, amit csak szeretne. Ha neked az önbizalmad javítaná az, hogy mondjuk alapozót használsz, és ettől végeredményben jobb lenne a kedved és boldogabb lennél, akkor azt mondom hogy hajrá!

Viszont az előttem szólókkal is egyet kell értsek - a magyar társadalmat ne hasonlítsd fejlett országokéhoz. Itt valóban több hátrányod lenne abból szociális szinten hogy sminkelsz, mint előnyöd.

2021. ápr. 16. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
24%
Baj. (de, meleg vagy)
2021. ápr. 16. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
pedig vannak olyan sminkek, amik férfiaknak vannak
2021. ápr. 16. 08:44
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy baj, az hogy mit kensz magadra nem határozza meg a szexuális orientációdat. Mellesleg nyílvàn az sem baj, ha valaki meleg, de senki sem attól meleg, hogy sminkel.


A filmekben, híradóban, sorozatokban stb szereplő férfisk ki vannak sminkelve, mégse neveznéd b*zinak pl Jake Gyllenhaalt. Sőt sokan a mindennapokban is használnak egy pici sminket, csak nem veszed észre, mert olyan szolidan csinálják.


Az a férfi aki annyira bizonytalan a saját férfiségében, férfiasságában, hogy egy pici sminktől nőnek érzi magát, annak dolgoznia kéne az önbizalmán, nem is keveset.

2021. ápr. 16. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!