Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Órákat miért vesznek emberek...

Órákat miért vesznek emberek ha már van AppleWatch?

Figyelt kérdés

Ami minden egyébre is jó?


Én amúgy nem hordok AppleWatch-ot, de érdekelne hogy ha te sem veszel AppleWatch-ot annak ellenére hogy minden más karóránál okosabb, akkor miért teszed?



2021. jan. 9. 17:32
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
31%

Nem vagyok informatikus, de van apple watch okosórám.


Volt belőle alumíniumtokos alapmodell, 2 napig bírtam, acéltokosra váltottam, azóta is azokat veszem inkább. Nincs játékóra kinézete és minőséget sugároz.


Emellett van Rolexem, AP-m, Patekom, Vacheronom.


Na, ők igazi órák, ékszerek. Az Apple Watch meg funkcionális kiegészítő.

2021. jan. 10. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
87%

Nekem nem hiányzik, hogy az agymosógép még a karomon is ott legyen. Munka miatt így is sokat telefonozok, amikor a kezem ügyében van a telefon, minek az okosóra? Szabadidőmben pedig végképp nem hiányzik az állandó online lét. Szerintem beteges dolog, hogy valaki ugrik minden értesítésre, pittyenésre, nehogy lemaradjon valamiről. Én úgy vagyok vele, hogy ha valami nem várhat, akkor hívjon az illető, amúgy meg majd megnézem.

Az időt egy sima karóra is mutatja és esztétikailag is többre értékelem.

2021. jan. 10. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
68%
Okosóra? Még okostelefonom sincs.
2021. jan. 10. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
67%
Nekem az a problémám, hogy ezek az eszközök értelmetlenek és használhatatlanok. Arra vannak, hogy az elektronikai cégek a rajtuk maradt elavult hardvereiket elpasszolják. Amikor bejöttek az okostelefonok, az egy olyan dolog volt amire igény is volt, aztán jöttek a táblagépek, arra igény nem annyira volt, de nem volt egy rossz koncepció az akkori telefonméretek mellett. Aztán elindultak ezek az okosdolgok: okoskarkötő, okosóra, okosnyaklánc, okosfülbevaló, okosfarokpiercing. Semmit nem csinálnak, semmire nem alkalmasak csak rezegnek meg ilyenek. Ráadásul ezek az okosórák hányadék kinézetűek és a kidolgozottság is brutál gagyi. Pedig egy applewatchból az acél alsókategóriás órákkal van egy árban, de a kidolgozottsága sehol nincs hozzájuk képest.
2021. jan. 10. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
36%
11es vagyok, itt is beindult a leszavazásosdi;)
2021. jan. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
33%
10-es vagyok, csak így tovább!
2021. jan. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
36%
Egy AppleWatch viselése az emberről a folyamatos információ függőségét és uniformizálódását sugározza. Egy hagyományos karóra pedig a viselője stílusérzékét és valódi egyéniségét fejezheti ki amellett, hogy gondozásmentesebb mint egy okosóra. Kivételt képeznek ebben persze a felhúzós órák.
2021. jan. 30. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!